•  
  • Domovská stránka
  •  
  •  
    • Články
    • Fototesty
    • Galerie
    • Fórum
    • Bazar
    • Fotokurzy
 
  • Přihlásit
  • Registrovat
  • Články

    Fotočlánky

    10.06.2026

    Maskování v přírodě pro fotografy

    01.06.2026

    PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY…

    06.05.2026

    Fotografování šumavských orchidejí

    Všechny články   

    Novinky

    01.03.2026

    FOTOVIDEO BŘEZEN 2026

    05.02.2026

    FOTOVIDEO ÚNOR 2026

    01.01.2026

    FOTOVIDEO LEDEN 2026

    Série a kategorie

    • Škola barvy Jana Pohribného
    • Výsledky dvouměsíčních soutěží
    • Foto Týdne
    • FotoRádce
    • Klasická fotografie
    • FotoRozhovory
    • FotoCestopisy
    • Recenze knih
    • O FotoAparátu.cz
  • Fototesty

    Nové fototesty

    27.05.2026

    Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy

    21.05.2026

    Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

    13.05.2026

    Canon EOS R6 V - první dojmy

    Všechny fototesty   
    10.02.2026

    Test objektivu Canon RF 16mm f/2.8 STM

    30.01.2026

    Test objektivu Canon RF 45mm f/1,2 STM

    06.01.2026

    Test objektivu Sony FE 70-200mm f/4 Macro G…

    Kategorie

    • Digitální zrcadlovky
    • Digitální bezzrcadlovky
    • Kompaktní fotoaparáty
    • Analogové fotoaparáty
    • Fotomobily
    • Objektivy
    • Příslušenství
    • Software
  • Galerie

    Vybrané galerie

    • 1 799 fotografií NAROVINU
    • 57 650 fotografií Černobílé foto
    • 101 487 fotografií Krajina
    • Všechny galerie   

    Soutěže

    • Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.
    • Všechny soutěže   

    Fotogalerie

    • Nejnovější fotografie
    • Hlavní strana galerie
    • Nejlepší fotografie
    • Všechny galerie
    • Lidé v galerii
    • Databáze fotoaparátů
    • Všechny série
  • Fórum

    Nové komentáře

    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 17. 6. 18:42
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 11. 6. 22:01
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Jozef Varényi 1
      Jozef Varényi 1 | Diskuse ke článkům | 10. 6. 12:11
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Nejžhavější diskuse

    • Diskuse ke galeriím | 11 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Diskuse ke galeriím | 8 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Diskuse ke článkům | 2 příspěvky za posledních 30 dnů
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Kategorie

    • Fotoaparáty a fototechnika
    • Vše o fotografování
    • Dotazy a připomínky
    • Fotogalerie
    • Diskuse ke článkům
    • Diskuse ke galeriím
  • Bazar

    Nejnovější inzeráty

    prodám

    Prodám set objektivů pro Canon EOS EF

    prodám

    Canon EF-S 10-22 mm f/3,5-4,5 USM

    prodám

    M50 foto set

    Všechny inzeráty   
    prodám

    Nikon Z5 tělo

    prodám

    prodám tělo - CANON EOS 1Ds Mark III

    prodám

    Canon EF-S 24 mm f/2,8 STM

    Kategorie

    • Prodám
    • Koupím
    • Vyměním
    • Daruji
  • Fotokurzy

    Fotoexpedice

    Ladakh

    Japonsko

    Helgoland

    Všechny fotoexpedice   

    Rekvalifikační kurzy

    Škola profesionální fotografie nabízí rekvalifikační fotokurzy akreditované MŠMT ČR.

    Rekvalifikační kurz

    Fotograf – Fotoreportér

    Nové od září 2016

    Fotograf portrétu a módy

    Fotokurzy

    • Letní FotoTábory
    • Kurzy v Praze
    • Kurzy na Šumavě
    • Základy fotografování
    • Úpravy fotografií
    Všechny fotokurzy   
ve fotkách  
  • v článcích
  • v lidech
  • ve fotkách
  • ve štítcích
  • ve fóru
  • Registrovat
  • Přihlásit
      Zapomněli jste heslo?
      Měli jste účet na starém webu?
  • Nahrát fotku
  • Nahrát sérii

Přihlásit se

  Zapomněli jste heslo?
  Měli jste účet na starém webu?

Dnes brzy ráno

Slovní hodnocení Tato fotografie má pouze slovní hodnocení
David Bergman David Bergman (7 456 bodů)
V galerii: Akt

Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).

  • Miroslav K R A J N Í K
    Miroslav K R A J N Í K
    celkem 71 021 bodů
    |
    02.03.2006 09:35

    ok

  • MACtrin
    MACtrin
    celkem 18 008 bodů
    |
    02.03.2006 09:36

    úpravy tomu daly šmrnc.. styl se mi velmi libi.
    pekne.

  • Jan Andrašši arasid
    Jan Andrašši arasid
    celkem 22 932 bodů
    |
    02.03.2006 09:36

    pekny :)

  • LUMÍR K.
    LUMÍR K.
    celkem 161 353 bodů
    |
    02.03.2006 09:36

    Přeji dobré ráno.

  • Tesa
    Tesa
    celkem 0 bodů
    |
    02.03.2006 09:37

    jó

  • nousername
    nousername
    celkem 0 bodů
    |
    02.03.2006 09:38

    ...dost dobra praca!!!

  • Karel Němeček
    Karel Němeček
    celkem 105 804 bodů
    |
    02.03.2006 09:38

    dobréé

  • L-B-D
    L-B-D
    celkem 0 bodů
    |
    02.03.2006 09:39

    Jemné-pěkné :-)

  • BoRis
    BoRis
    celkem 0 bodů
    |
    02.03.2006 09:39

    velmi dobre

  • Fotograf 108
    Fotograf 108
    celkem 0 bodů
    |
    02.03.2006 09:40

    :) normalne lubi. Paradne retro na mna dycha.

  • Hogo Fogo hledaný policií pěti států
    Hogo Fogo hledaný policií pěti států
    celkem 1 970 bodů
    |
    02.03.2006 09:40

    ano!

  • Katerina Modra
    Katerina Modra
    celkem 1 207 bodů
    |
    02.03.2006 09:40

    skoda,ze nemuzu hodnotit, strasne rada bych dala 7

  • Emil Ďurovčík
    Emil Ďurovčík
    celkem 0 bodů
    |
    02.03.2006 09:41

    dokopy to je super, osobne by som dal 4 ... ale takto dobre 5++

  • David Vepřek   www.davidveprek.com
    David Vepřek www.davidveprek.com
    celkem 69 202 bodů
    |
    02.03.2006 09:41

    good

  • Mišo . Kántry . Tekeľ
    Mišo . Kántry . Tekeľ
    celkem 0 bodů
    |
    02.03.2006 09:43

    !

  • Tomáš Hejl
    Tomáš Hejl
    celkem 34 012 bodů
    |
    02.03.2006 09:43

    dobré zpracování

  • Lucia bleble
    Lucia bleble
    celkem 3 534 bodů
    |
    02.03.2006 09:43

    7

  • Juan Perverez
    Juan Perverez
    celkem 0 bodů
    |
    02.03.2006 09:44

    ***

  • Mirka Kukurová
    Mirka Kukurová
    celkem 12 776 bodů
    |
    02.03.2006 09:45

    Uau!

  • o 1
    o 1
    celkem 0 bodů
    |
    02.03.2006 09:49

    Super pocitově... barvně taky moc zajímavý...

  • iggy
    iggy
    celkem 15 120 bodů
    |
    02.03.2006 09:52

    ;)

  • Tatonka
    Tatonka
    celkem 0 bodů
    |
    02.03.2006 09:53

    jako vždy - excelentní

  • Kristýna Krulišová
    Kristýna Krulišová
    celkem 5 717 bodů
    |
    02.03.2006 10:06

    skvělý

  • i r c a
    i r c a
    celkem 1 110 bodů
    |
    02.03.2006 10:08

    přemýšlím a zatím méně čitelné, jinak fotka super.

  • Eva Kudějová Pythona
    Eva Kudějová Pythona
    celkem 16 549 bodů
    |
    02.03.2006 10:11

    ty šumy a škábance jsou skvělé!!!! příjemné retro ;o)

  • Jan Pilko CyCloP
    Jan Pilko CyCloP
    celkem 45 431 bodů
    |
    02.03.2006 10:13

    *

  • Jana Teltschová yanka
    Jana Teltschová yanka
    celkem 17 259 bodů
    |
    02.03.2006 10:20

    fajn , paci sa mi to

  • Michal Kupsa
    Michal Kupsa
    celkem 214 543 bodů
    |
    02.03.2006 10:37

    Me tohle nebere ....

  • Jiří Urban
    Jiří Urban
    celkem 0 bodů
    |
    02.03.2006 10:43

    Libi, prava o trochu vic

  • PIEDRO
    PIEDRO
    celkem 48 120 bodů
    |
    02.03.2006 10:53

    pekne upravene a pekny objekt :)

  • Honza Chocholouš
    Honza Chocholouš
    celkem 3 738 bodů
    |
    02.03.2006 11:02

    Moc se mi to líbí.
    Je to již několikátá foto s podobným filtrem, co tu na FA vidím. Poradí mi někdo, kde ho vyšťourat? Děkuji.

  • Miroslav Mlíka
    Miroslav Mlíka
    celkem 15 086 bodů
    |
    02.03.2006 11:07

    libi

  • erik alias eros
    erik alias eros
    celkem 4 281 bodů
    |
    02.03.2006 11:13

    paci sa

  • martingross.sk off line
    martingross.sk off line
    celkem 0 bodů
    |
    02.03.2006 11:43

    moc dobre, len by som to cele centroval, lebo nechapem ten ramik preco je to vyalignovane v pravo...

  • Vladimír Dvořák
    Vladimír Dvořák
    celkem 1 487 bodů
    |
    02.03.2006 11:50

    zajímavej fígl s tím decentrismem, jako by vpravo byla třetí část triptychu. Co tam asi je?

  • Petra Hašková Peťuli
    Petra Hašková Peťuli
    celkem 7 671 bodů
    |
    02.03.2006 11:55

    páči

  • Jirka Follauf
    Jirka Follauf
    celkem 14 447 bodů
    |
    02.03.2006 12:00

    Ach jo, zase čumim s otevřenou hubou na ty skvělý úpravy. Klobouk dolů.
    Proč ten asymetrický rámeček?

  • David Bergman
    David Bergman
    celkem 7 456 bodů
    |
    02.03.2006 12:02

    2 HonzaCH: to není filtr, anooobrž crossnutý dyják;) Postup je jednoduchý, projedeš film pro E6 přes C41. Poněkud ti to pohýbe barvy... ;)

  • ivan eibner
    ivan eibner
    celkem 113 612 bodů
    |
    02.03.2006 12:02

    výborne,ako inak

  • Radovan Just
    Radovan Just
    celkem 4 056 bodů
    |
    02.03.2006 12:22

    vyborna

  • Pavel Skala ingopocak
    Pavel Skala ingopocak
    celkem 21 635 bodů
    |
    02.03.2006 12:30

    jo pekne

  • Honza Chocholouš
    Honza Chocholouš
    celkem 3 738 bodů
    |
    02.03.2006 12:47

    2 DaBerg: Dik za vysvětlení. O to zvyšuji obdiv, já sám si vyvolávám max. BW.

  • Milan Bortel Milhousek
    Milan Bortel Milhousek
    celkem 17 280 bodů
    |
    02.03.2006 13:03

    hm... Zenit rulezzzzz

  • Michal Tranta
    Michal Tranta
    celkem 14 674 bodů
    |
    02.03.2006 13:04

    Super, mas u me sedmicku :)

  • Petr Štefek
    Petr Štefek
    celkem 0 bodů
    |
    02.03.2006 13:57

    jo

  • MaK
    MaK
    celkem 0 bodů
    |
    02.03.2006 14:03

    zaujalo

  • Tino
    Tino
    celkem 63 763 bodů
    |
    02.03.2006 14:03

    brzy ráno, v kolik to je? asi sem ještě spal :)

  • Maťko 1
    Maťko 1
    celkem 982 bodů
    |
    02.03.2006 14:09

    paci

  • elevenpix
    elevenpix
    celkem 11 000 bodů
    |
    02.03.2006 14:13

    rámeček mě moc nebere co do barvy ani co do rozmístění, ale jako celek je to cool..možná jsi tím rámečkem chtěl vyvážit středovku té první fotky..

  • Kachle
    Kachle
    celkem 707 bodů
    |
    02.03.2006 14:14

    supr !

  • sedemtrihaem
    sedemtrihaem
    celkem 18 934 bodů
    |
    02.03.2006 14:15

    fajn fajn

  • Pavel Tyle
    Pavel Tyle
    celkem 173 682 bodů
    |
    02.03.2006 14:19

    *

  • Jan Matoušek mahonn
    Jan Matoušek mahonn
    celkem 23 278 bodů
    |
    02.03.2006 14:46

    ok libi

  • Slavomír Labudek
    Slavomír Labudek
    celkem 444 bodů
    |
    02.03.2006 14:58

    *

  • vladys
    vladys
    celkem 0 bodů
    |
    02.03.2006 15:04

    jo, hodne dobry

  • Fotograf 157
    Fotograf 157
    celkem 0 bodů
    |
    02.03.2006 15:38

    velmi dobree.To si naozaj stihal dnes odfotit a crosnut?

  • Adrian S.
    Adrian S.
    celkem 25 008 bodů
    |
    02.03.2006 15:48

    obidve su super

  • otik 1
    otik 1
    celkem 379 bodů
    |
    02.03.2006 16:30

    vyborny zpracovani, joooo

  • khushru
    khushru
    celkem 6 463 bodů
    |
    02.03.2006 16:47

    prece vis, nadhera...

  • nip
    nip
    celkem 11 281 bodů
    |
    02.03.2006 16:50

    Moc pěkný. Skoro povýšené na umění ...:-)
    Bojuji trochu s finální úpravou rámečků ...

  • Jakub Kubický
    Jakub Kubický
    celkem 5 216 bodů
    |
    02.03.2006 16:54

    !!!!!!!!!§

  • Lenze Beleze
    Lenze Beleze
    celkem 2 975 bodů
    |
    02.03.2006 17:00

    !

  • Petr 7
    Petr 7
    celkem 27 153 bodů
    |
    02.03.2006 17:09

    jojo

  • Daniel Marcincak
    Daniel Marcincak
    celkem 13 713 bodů
    |
    02.03.2006 17:17

    !

  • Fotograf 155
    Fotograf 155
    celkem 0 bodů
    |
    02.03.2006 17:29

    to je hodně dobrý, má to šmrnc :-))

  • Martin Zeman
    Martin Zeman
    celkem 80 571 bodů
    |
    02.03.2006 17:32

    jo!

  • Muf 2
    Muf 2
    celkem 3 197 bodů
    |
    02.03.2006 17:43

    super líbí jenom si nejsem jistej barvou rámečku.

  • František Procházka www.mistrfana.cz
    František Procházka www.mistrfana.cz
    celkem 26 073 bodů
    |
    02.03.2006 17:44

    parádní, tohle je klasika kterou já fuckt můžu!!!

  • Jan Vejmola
    Jan Vejmola
    celkem 29 865 bodů
    |
    02.03.2006 17:46

    parádní kousky, po všech stránkách

  • Beníček 1
    Beníček 1
    celkem 0 bodů
    |
    02.03.2006 18:23

    dobrá práce

  • Genadij Podomackij alias Saša
    Genadij Podomackij alias Saša
    celkem 0 bodů
    |
    02.03.2006 18:32

    nic moc

  • David Procházka
    David Procházka
    celkem 0 bodů
    |
    02.03.2006 19:36

    pekna dvojka...;)

  • martas 3
    martas 3
    celkem 3 962 bodů
    |
    02.03.2006 19:39

    *

  • Pavel Hnízdil 1
    Pavel Hnízdil 1
    celkem 14 684 bodů
    |
    02.03.2006 19:46

    :)

  • Peter Ivan
    Peter Ivan
    celkem 74 067 bodů
    |
    02.03.2006 19:57

    moze byt.. len trocha uvazujem nad ramcekom.. ale co uz.. aj biely by tu pasoval..

  • Ladislav Renner
    Ladislav Renner
    celkem 120 234 bodů
    |
    02.03.2006 20:11

    zajimave pokoukani

  • Jaroslav Staněk jaro
    Jaroslav Staněk jaro
    celkem 10 112 bodů
    |
    02.03.2006 20:18

    hmm

  • radoz
    radoz
    celkem 53 321 bodů
    |
    02.03.2006 20:40

    dobré

  • OSphotos
    OSphotos
    celkem 5 371 bodů
    |
    02.03.2006 20:50

    ..najs oldschůl

  • Luděk Masár
    Luděk Masár
    celkem 38 852 bodů
    |
    02.03.2006 20:58

    Levou v lepší kvalitě, pravou do koše

  • JÁN VEREŠ
    JÁN VEREŠ
    celkem 26 208 bodů
    |
    02.03.2006 22:59

    ok

  • Martin Zíta
    Martin Zíta
    celkem 128 327 bodů
    |
    02.03.2006 23:12

    ju..!

  • Petr Kašpar
    Petr Kašpar
    celkem 13 995 bodů
    |
    02.03.2006 23:14

    velmi velmi zajímavé

  • Fotograf 35
    Fotograf 35
    celkem 0 bodů
    |
    02.03.2006 23:14

    Wow! Ty zvíře! Ty mi dáváš ... Nemá to chybu - perfektní.

  • stan
    stan
    celkem 4 247 bodů
    |
    02.03.2006 23:32

    mazec

  • Ľubomír Homola Lubo54
    Ľubomír Homola Lubo54
    celkem 131 519 bodů
    |
    03.03.2006 00:16

    Perfektná práca...

  • ondřej zvěřina
    ondřej zvěřina
    celkem 24 530 bodů
    |
    03.03.2006 02:33

    neni to slecna s cajovny? ;)
    libi

  • mapus old profile
    mapus old profile
    celkem 0 bodů
    |
    03.03.2006 07:15

    ta leva je pekna

  • Laci Pazdera
    Laci Pazdera
    celkem 166 676 bodů
    |
    03.03.2006 08:15

    fajne

  • Alexandr Onishenko
    Alexandr Onishenko
    celkem 25 018 bodů
    |
    03.03.2006 08:20

    da.

  • Renata Růžičková
    Renata Růžičková
    celkem 6 281 bodů
    |
    03.03.2006 08:38

    jó!

  • tamás zsiros
    tamás zsiros
    celkem 1 135 bodů
    |
    03.03.2006 10:36

    Ez tetszik...főleg a hangulat.....

  • www.harry96.xf.cz last update on 15.6.2006
    www.harry96.xf.cz last update on 15.6.2006
    celkem 7 557 bodů
    |
    03.03.2006 11:47

    na te vpravo mi vadi flek u hlavy
    jinak paradni barvičky. zkoušel jsi to v čb??

    ja kutil jak saudek - čb a pak vybarviš...ale saudek to umí o trošku líp:D

  • Radka Paličková
    Radka Paličková
    celkem 17 324 bodů
    |
    04.03.2006 09:21

    super foto

  • www.radekjohn.eu
    www.radekjohn.eu
    celkem 12 689 bodů
    |
    04.03.2006 11:00

    super fotky chlape

  • Pavel Šlampa
    Pavel Šlampa
    celkem 4 662 bodů
    |
    04.03.2006 19:22

    výborné

  • Kika 1
    Kika 1
    celkem 6 858 bodů
    |
    04.03.2006 23:06

    ahoj davidku,lidem se tato libi ale mne moc ne.. ta vpravo samostatne jo, ale spolu + ramecek..nevim.. (leva mi pripomina zabery z koncentraku..)

  • ATA 1
    ATA 1
    celkem 85 bodů
    |
    05.03.2006 10:24

    opět klasický DaBerg...není co dodat

  • Rastislav Filičko Fiťma-- ultrazvuk
    Rastislav Filičko Fiťma-- ultrazvuk
    celkem 20 128 bodů
    |
    05.03.2006 16:45

    cross..vrrrrrn ..super

  • Mária Melicherčíková
    Mária Melicherčíková
    celkem 22 507 bodů
    |
    05.03.2006 20:49

    :)

  • vojkovsky.com
    vojkovsky.com
    celkem 0 bodů
    |
    09.03.2006 09:58

    malem jsem to prehledl... zajimave posunute
    libi

  • Pepa Stříbrský YOUZZA
    Pepa Stříbrský YOUZZA
    celkem 70 977 bodů
    |
    09.03.2006 10:43

    umíš!

  • Fotograf 135
    Fotograf 135
    celkem 9 571 bodů
    |
    09.03.2006 16:59

    Žena se na sebe dívá do yrcadla. Ale ten obraz v zrcadle nechce odhlhalit ňadra. A nechce si sundat kalhotky. A nechce a nechce. Žena se zlobí. Dá ruce v bok. Trochu zlostně dupne nohou. Paprsky letí, odrážejí se v té skleněné ploše, ale obraz v zrcadle zatne všechny svaly a drží se. Nenechá se změnit.

    A tomu se říká vůle obrazu.

  • JÁN VEREŠ
    JÁN VEREŠ
    celkem 26 208 bodů
    |
    19.03.2006 15:28

    super

  • Hana Matoušková 1
    Hana Matoušková 1
    celkem 4 427 bodů
    |
    24.03.2006 11:53

    krása...

  • Fotograf 35
    Fotograf 35
    celkem 0 bodů
    |
    27.03.2006 16:14

    nema to chybu

  • SofiG
    SofiG
    celkem 9 545 bodů
    |
    04.04.2006 21:27

    moc pěkné

  • BoRis
    BoRis
    celkem 0 bodů
    |
    08.04.2006 11:30

    VELMI DOBRE! KONECNE AKT S NAPADOM PO DLHEJ DOBE

    A SKVELYM "NEDOKONALYM" INOVATIVNYM SPRACOVANIM..
    ONO, NIEKTO SI MYSLI, ZE KED ODFOTI DOKONALE OSTRO KOZY (PARDON ZA EXPRESIVITU), TAK TO BUDE APRIORI FOTO NA 7.. :((

  • Fotograf 148
    Fotograf 148
    celkem 0 bodů
    |
    10.04.2006 08:39

    skvele, paci sa...len tak dalej

  • nonšalantní bonvián
    nonšalantní bonvián
    celkem 0 bodů
    |
    05.05.2006 20:17

    camel toe :/

  • Lenka lennelka Imrichová
    Lenka lennelka Imrichová
    celkem 22 332 bodů
    |
    10.05.2006 22:59

    suhlasim s nazorom, ze tento styl dava tymto tvojim fotkam iskru

  • Tereza J.
    Tereza J.
    celkem 7 477 bodů
    |
    30.06.2006 19:36

    jooo...tohle!
    to tonovani do zelena je naramny...
    ty "zariznuty" kalhotky na prvni fotce!
    Dlouhy krk a zadna hlava...presne dle meho gusta...
    Ta druha to jen nadherne doplnuje!
    Vyborne!!!

  • Tomáš Gregárek 1
    Tomáš Gregárek 1
    celkem 22 646 bodů
    |
    15.07.2006 17:35

    jj

  • Mira Friedrichová
    Mira Friedrichová
    celkem 6 748 bodů
    |
    21.08.2006 18:32

    fakt dobrý

  • Martheen.Co
    Martheen.Co
    celkem 69 264 bodů
    |
    27.09.2006 09:43

    seven

  • Martin Zíta
    Martin Zíta
    celkem 128 327 bodů
    |
    27.09.2006 12:31

    hmmmmm

  • Vladimír Pazdera
    Vladimír Pazdera
    celkem 14 687 bodů
    |
    05.11.2006 16:31

    respekt mr. photographer !

  • SofiG
    SofiG
    celkem 9 545 bodů
    |
    07.11.2006 08:53

    stále se vracím - líbí

  • AAAAAAAAA
    AAAAAAAAA
    celkem 0 bodů
    |
    17.11.2006 13:28

    Nádhera jako vždy :)

  • Michal Němeček 1
    Michal Němeček 1
    celkem 5 493 bodů
    |
    06.12.2006 15:16

    výborné.

  • Lukáš Kutílek Prometheus
    Lukáš Kutílek Prometheus
    celkem 4 835 bodů
    |
    14.12.2006 15:29

    tak tyhle fotky muzu...

  • Rudolf Hausleitner
    Rudolf Hausleitner
    celkem 15 328 bodů
    |
    04.01.2007 16:33

    paradne

  • Santrah
    Santrah
    celkem 6 097 bodů
    |
    10.04.2007 18:47

    toto je vyborne

  • BN
    BN
    celkem 29 864 bodů
    |
    17.04.2007 16:27

    ok!

  • Filltos
    Filltos
    celkem 9 891 bodů
    |
    20.04.2007 12:57

    paradni

  • Miroslav Kormoš
    Miroslav Kormoš
    celkem 2 304 bodů
    |
    01.05.2007 00:56

    good

  • HELA Medunová
    HELA Medunová
    celkem 10 141 bodů
    |
    01.05.2007 09:38

    skvělý

  • Fotograf 161
    Fotograf 161
    celkem 206 bodů
    |
    10.05.2007 15:18

    hustý... výborný

  • Efa Malúš.
    Efa Malúš.
    celkem 6 801 bodů
    |
    12.05.2007 23:40

    skvělé!!!!!!

  • kar 1
    kar 1
    celkem 0 bodů
    |
    13.05.2007 12:34

    je to velmi dobre vytvarne spravene_ale to sam vies o tom _ze to ma tu stavu spravnu aj nadych_ je to velmi fajn praca!!!

  • aneta
    aneta
    celkem 9 382 bodů
    |
    28.05.2007 09:44

    teda skvele!

  • Jaroslav  Bzenecký
    Jaroslav Bzenecký
    celkem 42 850 bodů
    |
    11.06.2007 23:38

    *

  • Martin Kadlec
    Martin Kadlec
    celkem 0 bodů
    |
    06.07.2007 20:42

    paráda...

  • N 2
    N 2
    celkem 4 064 bodů
    |
    04.08.2007 21:24

    n.a.d.h.e.r.n.a !!!

  • Matěj Laitl
    Matěj Laitl
    celkem 0 bodů
    |
    09.12.2007 01:04

    Úlet, potěší a nadchne. Musím se k ní občas vrátit a znovu prohlédnout.

  • jeniczek
    jeniczek
    celkem 10 573 bodů
    |
    27.02.2008 17:23

    obě skvělé!

  • HOpla
    HOpla
    celkem 0 bodů
    |
    22.10.2008 14:11

    paráda, líbí

  • Fotograf 256
    Fotograf 256
    celkem 1 441 bodů
    |
    07.11.2008 08:12

    !

  • Domuška
    Domuška
    celkem 3 383 bodů
    |
    23.11.2008 22:03

    Super

  • Peter Kurtis JacQueS
    Peter Kurtis JacQueS
    celkem 39 373 bodů
    |
    24.11.2008 17:14

    klobuk dolu..

  • Radek Burda
    Radek Burda
    celkem 297 bodů
    |
    16.03.2009 20:32

    vyborna!

  • Martin Picka 1
    Martin Picka 1
    celkem 15 841 bodů
    |
    16.03.2009 20:46

    hodne hodne hodne dobre

    jedina vyhrada k ramecku, nerozumim decentralizovani a asi mi nesedi ani jeho barva...

    ale jak pisu nahore:
    hodne hodne hodne dobre

  • Jaroslav Beňo
    Jaroslav Beňo
    celkem 50 518 bodů
    |
    27.10.2009 16:55

    ...cela galeria jednoducho mnamka!

  • Leoš Horký
    Leoš Horký
    celkem 5 262 bodů
    |
    21.04.2010 09:09

    paradni!

  • BR
    BR
    celkem 0 bodů
    |
    19.09.2010 16:42

    !!!...bývaly to tady asi časy...

  • Ters 1
    Ters 1
    celkem 1 092 bodů
    |
    04.07.2011 00:10

    dala bych jednoznačně za 7
    moc povedené .. krásné ..
    kdy a kde budeš mít výstavu ?? že bych se přijela podívat ;-)

Další informace

Vloženo: 2. 3. 2006
Album: Výchozí album
Zobrazeno: 2316 x
Fotoaparát: Zenit, Zenit TTL

Štítky fotografie

  • akt 4608x

Další fotky autora

  • ..
  • Stacionární stavy systému
  • *
  • *
  • *
  • Odrazy potlačovaných představ
  • *
  • *
  • hodina létání
  • Ukázat všechny

Další fotky v galerii

  • * SVLÉKAJÍCÍ *
  • Prismakt
  • Měření tepu
  • Sintra
  • Gravitace
  • Akt Deniska
  • Vlasy
  • Noční Veronika
  • Lucie
  • Ukázat všechny

hlavní kategorie

  • Hlavní strana
  • Články
  • Fototesty
  • Galerie
  • Fórum
  • Bazar
  • Fotokurzy

Další stránky

  • O fotoaparat.cz
  • Seznam změn
  • Podmínky používání
  • Kontakty

Články a testy

10.6.2026

Maskování v přírodě pro fotografy

S fotografem Mirem Ondrušem jsme si povídali o různých způsobech a pomůckách pro to, abyste mohli fotografovat zvířata v podmínkách Střední Evropy,…

  • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO
  • Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy
  • Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

vybrané kategorie

  • FotoRádce
  • Klasická fotografie
  • FotoRozhovory
  • FotoCestopisy
  • Recenze knih
  • O FotoAparátu.cz

Facebook profil

top fotografie

Vybrané fotografie

Soutěže

2. 7. 2026 - 6. 7. 2026

Téma dne "ERBY" - 2. července 2026

Celé znění tématu: ERBY (ZNAKY) ČESKÝCH MĚST A ŠLECHTICKÝCH RODŮ Projděte se po našich městech, vesnicích, hradech a zámcích a zaměřte se na erby…

1. 6. 2026 - 15. 7. 2026

PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.

Cvičení: Vyfotografujte námět, který lépe vyzní v černobílém provedení než v barvě. Ideálně udělejte obě varianty stejného námětu – barevnou i…

Všechny soutěže   
  • FotoAparát.cz
  • FotoInstitut.cz
  • FotoAkademie.cz
  • Setkání fotografů
  • FotoMaratony.cz
  • CK FotoAtlas.cz

© 2026 FotoAparát.cz

Tvorba webových stránek WebToad s.r.o.