..a zase trochu jinak :)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
6-
jako v pohadce
Pěkné barvy
povedlo....
no podivejme jaky to mame hezky zamecek....
no uz jsem tam pekne dlouho nebyla,mela bych tam zajet:D
...velmi nepovedená výměna oblohy .... pokazila fotku ... práce ve Photoshopu musí být perfektní!!!
Petr
na mě to příjde hrozně divný...jako obraz ne fotografie.Asi to byl účel, ale...v tomto okolí mám chatu a tento zámek vidím hrozně moc častokrát (je nádhernej) a proto asi od takové fotografie čekám víc
zamok je pekny, ale tie tahy v PS mi nesedia, na konturach stromov optori oblohe to je dost vidno
s photoshopem raději jako se šafránem ... ;-)
3+ tk, farby, kompo
barvy mam mimo
4++
na mě to působí dobře
jejda, jejda
Divné barvy, divné čmouhy ve stromech...
dobrá práce
fajn
školácke chyby v PS, v tvojej galérii je spústa o dve triedy lepších fotiek :-)
no,tohle už se mi líbí