Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
5/6
5+
krásné místo, ale chybí tomu trocha svěžesti
ale jo
jo Řím :-)
5++
krása
co ja viem, moze byt 5+1 za tu sepiu, ta sa mi lubi.
5+
kompozičně nelíbí, tónování taky moc ne, chtělo to hledat jiný úhel pohledu, takhle to je jen "turisticky" plácnuto na střed .... promiň, u mě za 3+
++
fajn
je to pekné...