•  
  • Domovská stránka
  •  
  •  
    • Články
    • Fototesty
    • Galerie
    • Fórum
    • Bazar
    • Fotokurzy
 
  • Přihlásit
  • Registrovat
  • Články

    Fotočlánky

    10.06.2026

    Maskování v přírodě pro fotografy

    01.06.2026

    PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY…

    06.05.2026

    Fotografování šumavských orchidejí

    Všechny články   

    Novinky

    01.03.2026

    FOTOVIDEO BŘEZEN 2026

    05.02.2026

    FOTOVIDEO ÚNOR 2026

    01.01.2026

    FOTOVIDEO LEDEN 2026

    Série a kategorie

    • Škola barvy Jana Pohribného
    • Výsledky dvouměsíčních soutěží
    • Foto Týdne
    • FotoRádce
    • Klasická fotografie
    • FotoRozhovory
    • FotoCestopisy
    • Recenze knih
    • O FotoAparátu.cz
  • Fototesty

    Nové fototesty

    27.05.2026

    Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy

    21.05.2026

    Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

    13.05.2026

    Canon EOS R6 V - první dojmy

    Všechny fototesty   
    10.02.2026

    Test objektivu Canon RF 16mm f/2.8 STM

    30.01.2026

    Test objektivu Canon RF 45mm f/1,2 STM

    06.01.2026

    Test objektivu Sony FE 70-200mm f/4 Macro G…

    Kategorie

    • Digitální zrcadlovky
    • Digitální bezzrcadlovky
    • Kompaktní fotoaparáty
    • Analogové fotoaparáty
    • Fotomobily
    • Objektivy
    • Příslušenství
    • Software
  • Galerie

    Vybrané galerie

    • 1 799 fotografií NAROVINU
    • 57 651 fotografií Černobílé foto
    • 101 491 fotografií Krajina
    • Všechny galerie   

    Soutěže

    • Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.
    • Všechny soutěže   

    Fotogalerie

    • Nejnovější fotografie
    • Hlavní strana galerie
    • Nejlepší fotografie
    • Všechny galerie
    • Lidé v galerii
    • Databáze fotoaparátů
    • Všechny série
  • Fórum

    Nové komentáře

    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 17. 6. 18:42
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 11. 6. 22:01
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Jozef Varényi 1
      Jozef Varényi 1 | Diskuse ke článkům | 10. 6. 12:11
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Nejžhavější diskuse

    • Diskuse ke galeriím | 11 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Diskuse ke galeriím | 8 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Diskuse ke článkům | 2 příspěvky za posledních 30 dnů
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Kategorie

    • Fotoaparáty a fototechnika
    • Vše o fotografování
    • Dotazy a připomínky
    • Fotogalerie
    • Diskuse ke článkům
    • Diskuse ke galeriím
  • Bazar

    Nejnovější inzeráty

    prodám

    Prodám set objektivů pro Canon EOS EF

    prodám

    Peak Design Everyday Backpack v2 20L

    prodám

    M50 foto set

    Všechny inzeráty   
    prodám

    Peak Design Travel Backpack 30L

    prodám

    prodám tělo - CANON EOS 1Ds Mark III

    prodám

    Shimoda Action X40 v2 Starter Kit

    Kategorie

    • Prodám
    • Koupím
    • Vyměním
    • Daruji
  • Fotokurzy

    Fotoexpedice

    Ladakh

    Japonsko

    Helgoland

    Všechny fotoexpedice   

    Rekvalifikační kurzy

    Škola profesionální fotografie nabízí rekvalifikační fotokurzy akreditované MŠMT ČR.

    Rekvalifikační kurz

    Fotograf – Fotoreportér

    Nové od září 2016

    Fotograf portrétu a módy

    Fotokurzy

    • Letní FotoTábory
    • Kurzy v Praze
    • Kurzy na Šumavě
    • Základy fotografování
    • Úpravy fotografií
    Všechny fotokurzy   
ve fotkách  
  • v článcích
  • v lidech
  • ve fotkách
  • ve štítcích
  • ve fóru
  • Registrovat
  • Přihlásit
      Zapomněli jste heslo?
      Měli jste účet na starém webu?
  • Nahrát fotku
  • Nahrát sérii

Přihlásit se

  Zapomněli jste heslo?
  Měli jste účet na starém webu?

Je libo Cadillac...

426(5.6) 48 hodin: 369 (5.6)
Jiří Schwertner Jiří Schwertner (25 653 bodů)
V galerii: Zátiší

Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).

  • František Loupil
    František Loupil
    celkem 0 bodů
    |
    20.02.2006 16:25

    supeeeeer

  • www.radekjohn.eu
    www.radekjohn.eu
    celkem 12 689 bodů
    |
    20.02.2006 16:26

    ŇAF

  • MTurcaN_NikoN
    MTurcaN_NikoN
    celkem 24 827 bodů
    |
    20.02.2006 16:26

    praha 9, hrdlorezy... si to fotil ako reklamu ?? :))

  • Veruu B.
    Veruu B.
    celkem 13 731 bodů
    |
    20.02.2006 16:26

    takové natočení moc nemusím ...

  • iggy
    iggy
    celkem 15 120 bodů
    |
    20.02.2006 16:26

    to je ta víťazka Mountfieldu? ;))

  • Radovan Bries
    Radovan Bries
    celkem 89 555 bodů
    |
    20.02.2006 16:27
  • Ferdinand Chomo
    Ferdinand Chomo
    celkem 11 953 bodů
    |
    20.02.2006 16:27
  • Jirka Žák
    Jirka Žák
    celkem 4 582 bodů
    |
    20.02.2006 16:27

    tak si přijďte do Mountfieldu kolo štěstí se točí do 28.2. Prodlužujeme! každý den jeden cadillac!

  • Michaela Jindrová
    Michaela Jindrová
    celkem 3 670 bodů
    |
    20.02.2006 16:27

    paráda

  • RSDr Martin van der pseudo Marx
    RSDr Martin van der pseudo Marx
    celkem 26 726 bodů
    |
    20.02.2006 16:27

    bojim se že spadne a fakt ji to bude bolet .:o)

  • i r c a
    i r c a
    celkem 1 110 bodů
    |
    20.02.2006 16:28

    Ten náklon mi přijde jako bys to znouze potřeboval nějak natěsnat na fotku, vůbec mi nesedne. Jinak jako sežehlená reklama ok. Ale jako fotka nevim nevim. Prostě dobrý.

  • Maťko 1
    Maťko 1
    celkem 982 bodů
    |
    20.02.2006 16:28

    cadillac so specialnou vybavou, beriem

  • Fotograf 144
    Fotograf 144
    celkem 0 bodů
    |
    20.02.2006 16:28
  • Milan Bubeníček
    Milan Bubeníček
    celkem 70 162 bodů
    |
    20.02.2006 16:28
  • Martin Miškovský
    Martin Miškovský
    celkem 24 295 bodů
    |
    20.02.2006 16:28
  • vojkovsky.com
    vojkovsky.com
    celkem 0 bodů
    |
    20.02.2006 16:28

    beru karu, zenskou nechavam v obchode .)

  • David Procházka
    David Procházka
    celkem 0 bodů
    |
    20.02.2006 16:28

    spis tu damu na nem..americky auta nemusim...:D
    5+

  • Tomáš Gregárek 1
    Tomáš Gregárek 1
    celkem 22 646 bodů
    |
    20.02.2006 16:29
  • Dušan 2
    Dušan 2
    celkem 8 205 bodů
    |
    20.02.2006 16:29
  • Jiří Sucharda
    Jiří Sucharda
    celkem 5 583 bodů
    |
    20.02.2006 16:29
  • Jiří Krejčí PropertY
    Jiří Krejčí PropertY
    celkem 20 850 bodů
    |
    20.02.2006 16:29

    ...

  • martingross.sk off line
    martingross.sk off line
    celkem 0 bodů
    |
    20.02.2006 16:29

    sorry u mna moc nie...
    ( ale holka pekna )

    nech sa dari...

  • tomas.starik
    tomas.starik
    celkem 13 611 bodů
    |
    20.02.2006 16:29

    to ted davaj v mountfieldu dokupy? :-)

  • Vlastimil Novák link-in-man
    Vlastimil Novák link-in-man
    celkem 16 202 bodů
    |
    20.02.2006 16:30
  • Aleš Vávra hooray
    Aleš Vávra hooray
    celkem 171 bodů
    |
    20.02.2006 16:31

    dal bych si oboje :P

  • David Stařík
    David Stařík
    celkem 18 412 bodů
    |
    20.02.2006 16:33
  • JÁN VEREŠ
    JÁN VEREŠ
    celkem 26 208 bodů
    |
    20.02.2006 16:36
  • karel jinoch
    karel jinoch
    celkem 2 822 bodů
    |
    20.02.2006 16:38
  • Josef Omelka peppe
    Josef Omelka peppe
    celkem 0 bodů
    |
    20.02.2006 16:39
  • Josef Horák Peppy
    Josef Horák Peppy
    celkem 9 028 bodů
    |
    20.02.2006 16:40

    Mně ta poza prijde trosku neprirozena...

  • Kamil seyhello.com
    Kamil seyhello.com
    celkem 14 509 bodů
    |
    20.02.2006 16:40
  • David Bergman
    David Bergman
    celkem 7 456 bodů
    |
    20.02.2006 16:43
  • Daaali
    Daaali
    celkem 325 bodů
    |
    20.02.2006 16:44

    hmmm, baba na fare, oboje moc pekne, ale nejak spolu neladia. ;-)

  • Daniel Basjuk
    Daniel Basjuk
    celkem 51 393 bodů
    |
    20.02.2006 16:45

    auto nic moc a slečna je na mně mmoc mladá

  • Juan Perverez
    Juan Perverez
    celkem 0 bodů
    |
    20.02.2006 16:48
  • Hanny
    Hanny
    celkem 13 699 bodů
    |
    20.02.2006 16:49
  • Robert Adamec
    Robert Adamec
    celkem 239 502 bodů
    |
    20.02.2006 16:50
  • rudo hvizdos
    rudo hvizdos
    celkem 65 298 bodů
    |
    20.02.2006 16:54
  • Mirek Doktor Šantavý
    Mirek Doktor Šantavý
    celkem 3 804 bodů
    |
    20.02.2006 16:59

    5+1 za zadeček :-)

  • Pavla Čermáková
    Pavla Čermáková
    celkem 227 694 bodů
    |
    20.02.2006 17:01
  • Michal Štěrba SATA
    Michal Štěrba SATA
    celkem 20 510 bodů
    |
    20.02.2006 17:03
  • Miroslav K R A J N Í K
    Miroslav K R A J N Í K
    celkem 71 021 bodů
    |
    20.02.2006 17:05
  • Tomáš Bohanes 1
    Tomáš Bohanes 1
    celkem 30 171 bodů
    |
    20.02.2006 17:06
  • Borievky
    Borievky
    celkem 131 492 bodů
    |
    20.02.2006 17:09

    poza dost lacna..technicka asi ok

  • bonsaj
    bonsaj
    celkem 0 bodů
    |
    20.02.2006 17:14
  • Raduša
    Raduša
    celkem 473 bodů
    |
    20.02.2006 17:23
  • ADAM AM
    ADAM AM
    celkem 31 210 bodů
    |
    20.02.2006 17:23
  • Karel Balcar
    Karel Balcar
    celkem 1 778 bodů
    |
    20.02.2006 17:31
  • Igor Hlavatý
    Igor Hlavatý
    celkem 21 966 bodů
    |
    20.02.2006 17:53

    Radšej to, čo je na ňom - xixi

  • Marek Velechovský
    Marek Velechovský
    celkem 67 438 bodů
    |
    20.02.2006 17:54

    tak tohle je pekna modelka....
    vim zes to fotil cilene, ale mozna bych volil stredovou symetrii

  • Balu 2
    Balu 2
    celkem 0 bodů
    |
    20.02.2006 17:58

    Bude pokračovanie z miesta šoféra? ;-)

  • www.julakertesz.com
    www.julakertesz.com
    celkem 268 399 bodů
    |
    20.02.2006 18:25
  • Marian Lechnýř hloust
    Marian Lechnýř hloust
    celkem 33 062 bodů
    |
    20.02.2006 18:32

    NENI libo. A ta rozpláclá slečna tomu taky moc nedala. pardon,ale tohle je slabý.

  • Pavel Staněk
    Pavel Staněk
    celkem 3 691 bodů
    |
    20.02.2006 18:36

    nevim me to prijde dost divoke....ta slecna tam lezi tak nejak nijak

  • Viktor M.
    Viktor M.
    celkem 13 526 bodů
    |
    20.02.2006 18:51
  • Slavomír Kamenčík 2
    Slavomír Kamenčík 2
    celkem 5 862 bodů
    |
    20.02.2006 18:52
  • Hans 1
    Hans 1
    celkem 8 501 bodů
    |
    20.02.2006 19:45
  • Martin Skřivánek
    Martin Skřivánek
    celkem 97 544 bodů
    |
    20.02.2006 19:53
  • erik alias eros
    erik alias eros
    celkem 4 281 bodů
    |
    20.02.2006 19:55

    5+

  • Marek Suvák
    Marek Suvák
    celkem 34 bodů
    |
    20.02.2006 20:05
  • Petr Chudoba 1
    Petr Chudoba 1
    celkem 2 087 bodů
    |
    20.02.2006 20:16
  • Jan Matoušek mahonn
    Jan Matoušek mahonn
    celkem 23 278 bodů
    |
    20.02.2006 20:58

    aaa to jsou ty cadillaciiiii

  • Kamil Šrubař
    Kamil Šrubař
    celkem 15 297 bodů
    |
    20.02.2006 21:45
  • Zdenek Rusz
    Zdenek Rusz
    celkem 18 149 bodů
    |
    20.02.2006 22:18
  • Vilém Figalla _ Figi _
    Vilém Figalla _ Figi _
    celkem 94 761 bodů
    |
    20.02.2006 22:44
  • Mnohonásobný mistr světa ve fotografování
    Mnohonásobný mistr světa ve fotografování
    celkem 105 bodů
    |
    21.02.2006 00:11

    ...tyyy jo ten by mi tam tak krásně zajel!..................................do garáže samozřejmě

  • Branislav Hacko mreny
    Branislav Hacko mreny
    celkem 6 375 bodů
    |
    21.02.2006 00:42
  • khushru
    khushru
    celkem 6 463 bodů
    |
    21.02.2006 07:18
  • Igor Šperka
    Igor Šperka
    celkem 118 801 bodů
    |
    21.02.2006 08:08
  • Muf 2
    Muf 2
    celkem 3 197 bodů
    |
    21.02.2006 10:33

    Jo je libo....

  • Fotograf 142
    Fotograf 142
    celkem 0 bodů
    |
    21.02.2006 13:23

    ..to je prodavačka z mounfílda?

  • lusa
    lusa
    celkem 52 260 bodů
    |
    21.02.2006 18:42

    5+

  • Pavla Burešová bUrEšKa
    Pavla Burešová bUrEšKa
    celkem 28 163 bodů
    |
    22.02.2006 01:30

    mahony:máš ty vůbec jedinej koment,kterej není dvousmyslnej???
    ..hochu hochu hochu.....:D

  • Pavla Burešová bUrEšKa
    Pavla Burešová bUrEšKa
    celkem 28 163 bodů
    |
    22.02.2006 01:32

    pardon ještě k fotce:slečna mi přijde trošku v křeči,a jako kdyby ji tam někdo teď hodil a kuk=fotka,ale jako reklamní možná zaujme:)

  • Jiří Pich
    Jiří Pich
    celkem 17 806 bodů
    |
    22.02.2006 10:19

    Cadillac by mohl byt...ale musel by to byt Escalade:-)

  • Lukáš Nemeškal nemo
    Lukáš Nemeškal nemo
    celkem 4 062 bodů
    |
    22.02.2006 10:19
  • Radim Spitzer
    Radim Spitzer
    celkem 135 351 bodů
    |
    23.02.2006 00:35

    moc libi.

  • RoGa
    RoGa
    celkem 0 bodů
    |
    23.02.2006 01:30
  • Miroslav Mlíka
    Miroslav Mlíka
    celkem 15 086 bodů
    |
    23.02.2006 11:55
  • Pavel Skala ingopocak
    Pavel Skala ingopocak
    celkem 21 635 bodů
    |
    27.02.2006 13:24

    supr

  • David M. Bodlák DMB
    David M. Bodlák DMB
    celkem 30 440 bodů
    |
    27.02.2006 15:39
  • jan cermak
    jan cermak
    celkem 93 039 bodů
    |
    10.06.2006 14:09
  • Jiří Dvořák Fotomužík
    Jiří Dvořák Fotomužík
    celkem 108 924 bodů
    |
    27.11.2006 14:50

    škoda,že tam leží ten kredenc na tom autě

  • Mars
    Mars
    celkem 0 bodů
    |
    26.03.2007 23:43
  • varum
    varum
    celkem 0 bodů
    |
    29.03.2007 23:38

    tak toto auto by som nechcel, nevedel by som sa sustredit na cestu...:-)

  • Tomáš Rak tomatito
    Tomáš Rak tomatito
    celkem 0 bodů
    |
    15.04.2007 01:57

    drvim sa dost

  • Fotograf 256
    Fotograf 256
    celkem 1 441 bodů
    |
    15.04.2007 02:09
  • Rasto Janota
    Rasto Janota
    celkem 1 969 bodů
    |
    11.08.2007 15:46

Další informace

Vloženo: 20. 2. 2006
Album: Výchozí album
Zobrazeno: 358 x
Fotoaparát: Fuji S2 Pro

Štítky fotografie

  • reklama 1403x

Další fotky autora

  • Bonjour monsieur I.
  • Nastěnka ;o)
  • like a FRIDA
  • V listí...
  • fallen angel
  • krajina na východě Maroka...
  • Racek na Vltavou
  • Elaphe on the breast....
  • MAZLENÍ
  • Ukázat všechny

Další fotky v galerii

  • banán
  • Květiny vytesány světlem
  • Petrovice
  • Vzpomínka na vánoce...
  • Hanami
  • Noemova archa
  • snívanie
  • Poslední...
  • Zátišie
  • Ukázat všechny

hlavní kategorie

  • Hlavní strana
  • Články
  • Fototesty
  • Galerie
  • Fórum
  • Bazar
  • Fotokurzy

Další stránky

  • O fotoaparat.cz
  • Seznam změn
  • Podmínky používání
  • Kontakty

Články a testy

10.6.2026

Maskování v přírodě pro fotografy

S fotografem Mirem Ondrušem jsme si povídali o různých způsobech a pomůckách pro to, abyste mohli fotografovat zvířata v podmínkách Střední Evropy,…

  • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO
  • Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy
  • Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

vybrané kategorie

  • FotoRádce
  • Klasická fotografie
  • FotoRozhovory
  • FotoCestopisy
  • Recenze knih
  • O FotoAparátu.cz

Facebook profil

top fotografie

Vybrané fotografie

Soutěže

2. 7. 2026 - 6. 7. 2026

Téma dne "ERBY" - 2. července 2026

Celé znění tématu: ERBY (ZNAKY) ČESKÝCH MĚST A ŠLECHTICKÝCH RODŮ Projděte se po našich městech, vesnicích, hradech a zámcích a zaměřte se na erby…

1. 6. 2026 - 15. 7. 2026

PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.

Cvičení: Vyfotografujte námět, který lépe vyzní v černobílém provedení než v barvě. Ideálně udělejte obě varianty stejného námětu – barevnou i…

Všechny soutěže   
  • FotoAparát.cz
  • FotoInstitut.cz
  • FotoAkademie.cz
  • Setkání fotografů
  • FotoMaratony.cz
  • CK FotoAtlas.cz

© 2026 FotoAparát.cz

Tvorba webových stránek WebToad s.r.o.