Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Akční a povedený!!!
gut
Trochu preexponované.Ale akcia fajn.
zhora by som to rezal...ale pekne zaostrene
super reportážovka...nahoře.bych to asi říznul decentne
nelíbí se mi náklon, na pozadí to vypadá velice podivně
podla mna preostrene -- ale je to super
motorky...super..
pěkný
5+1 motorkářskej..
hm....akční:)
líbí!
Zvláštní, že tady mi to pozadí nevadí...
:)
Pěkný