Jednoho dne večer mi bylo docela úzko. Naše staré dobré Slunce se tvářilo jako dohořívající vajgl. Bude ještě nějaké zítra...
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
treba to trošku väčšie, spodok orezať a Slniečko nesmerovať priamo do stredu,
Držím palce a prajem hodne dobrý námetov
Jsem sice kuřák, ale takovej vajgl se mi ještě nepovedl.
to je veru konec, dufam ze aj koniec zapadoviek v tvojej galerii :)