Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
2++
ostrost, přepálená kresba za oknem... nedej se ale odradit
průhled z okna buď úplně bílý a nebo prokreslený. tohle je nezvládnuté.
zasněná je tak co :)
škoda toho okna,světlo na dívce se mi líbí
mám výhrady k tomu oknu: buď tmavší, anebo ho vypálit úplně, jen jako symbol okna (to by byla asi lepší varianta) takhle je to napůl cesty, vypadá to jen jako nezvládnutá expozice. JInak s motivem a místem by si šlo určitě pěkně pohrát a udělat fotku se skvělou náladou.
libi pocitove ... tk ano : lepsejsi kresba krajiny v okne .., vlevo mozna mene, ale libi ...
mohla byt ostra a mozna si priblesknout?!
Dík za všechny hlasy, jsem rád žefotka zaujala.
a proč ne....
Tak komu na ni záleží?
Zůstala tam, už nešla domů.
Má tělo ticha, duši stromů,
Kdo pochopil, snad uvěří.
Že sní. Je sama ve věži.
(prosím, prosím, ztmavit okno).
Verše se mi líbí, fotka tím nějak ožije. :)