Treti a posledni portretek s touhle divcinou ... snad se bude libit ... predem diky za pripadnou kritiku ...
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
moc pěkný...:o)
jo bude :-)
pěkné glow
jojo libi
čistotka!
Pěkná
fajn
Fajn!
Líbit se určitě bude :-)
prijemne
fajn
jistě, líbí
tento jest najlepsi ;)
Zleva přisvítit, vzhledem k natočení hlavy posunout na střed
super..sice mám opět výhrady k tónování, ale je to tvůj styl, který ti neberu. Jako celek to působí skvěle. A celá série je tady dost dobrá.
fajnové :)
Výborná fotografie....
6+ moc libi
*
líbí
tohle je moc krasne..
Ano, líbí.
..juuj, to je krásne aj v bw prevedení..