Info : obj.180mm/3.5 L, f 11, t 1/250, ISO 100, + flash -2/3ev, monopod manfroto.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
moc pěkné
zezadu
Pěkná fotka,alespoň nejaká změna.
moc pěknej
Romane paráda
noo, to je dobry babocko
Pekná práca...
5+
Jeej, ta fotka mi pripomenula jednu velmi podobnu, myslim ze o kusok lepsiu.. :o) co povies Tomasi :o)? 5+
Pekná práca