Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Trochu tesné,svetlo...
moc nezaujalo, promiň
nahoře bych nechala víc místa, ale jinak fajn
takto nevím,ale bez toho obalu klidně za 6..
5-
těsné...
4+ ..... já bych brala větší detail na květy ... ten obal 100% pryč ...... :o)
bez obalu, trosku natesno
dost natěsno