Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
prijde mi, ze to trochu pada
hmmm..tyy joo - kde si mal moznost fotit tuto krasku?
lepsie ako minule
ta bugatka padá doprava
pěknej dravec ..a myslím si že ten padací dojem vzniká tím, že vpravo zaniká v pozadí kus střechy, protože čumák se mi zdá OK 5++
pada veru pada
Jak píše Martin Marx, rovnal jsem ji podle okraje mřížky v masce, zdála se mi OK ale střecha "ujíždí"... kdyby byla podle střechy tak zas bude šikmo maska.
Původně to byla diagonála, nakonec jsem ji upravil narovinu, proto ta střecha neni stoprocentní.
Taky jsem nebyl asi při záběru přesně kolmo, ale moc záběrů mi tam udělat nenechali.... :-)
to se ani nedivím, že tě nenechali udělat moc záběrů :) je to dobrá mašina...přes tisíc koní pod kapotou :D
kde jsi ji fotil?
:-) vy chlapi :-)
chcelo to vacsiu hlbku ostrosti, ale to auto je brutal 1001 koni!
tahle je lepší, Veyron je prostě skvost! Těšim se na první setkání, i když zase jen jako pasivní nadšenec!...ten svět je ale ku... nespravedlivej! :-))
tk to kazi
taky mi to prijde trochu nakrivo
5+
- odelesky ve svetlech nic moc
- rovnal bych asi podle vrchu svetel
ale jinak poklona, tohle se jen tak nekde nevyfoti a kdyz uz, neni cas na to si s tim hrat...