Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
5++
pěkné....
pěkný název....
pěkné
Líbí
ok ... to by šlo
Mne se to libi.... je v tom myslenka
5++ parada
pocitově...
LíBí!
6+
...parádní - líbí
asi by som vrch komponoval trochu inak, ale je to len subjektívny pocit, nafotil si to tak, ako si chcel, a páči sa mi to
krásná fotka
tak sem prošvih těch 10k...
nádherná fotka
;o)
Název to u mě dotáhl na šestku. Pěkné přirovnání.
..zaujalo...i s názvem je to dobře provázáno...
***
Člověk je pořád sám uprostřed ostatních. Mím z toho depku. Je to velmi emotiovní ALE PĚKNÉ!
Fajn ...
výborné!
6+
nahoře je asi zbytečně mnoho černé
jinak excelentní
fajne...:-)