Foceno v neděli při západu slunce na hřebeni Jeseníků. Atmosféru těžko popsat nebo zachytit nějakým snímkem to se musí zažít... Jak říká můj dobrý známý: "Tohle z gauče neuvidíš"
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
velmi prijemne
4---
Podle mého názoru toto nezachycuje žádnou atmosféru zimní západovky. Je to škoda, protože v posledních asi 10dnech je na horách parádně a fotek by se z toho dalo udělat nepočítaně... Koukni na fotky jiných a zkus to taky....sleduj fotky a práce druhých...jedině tak se dá něco naučit. Jakožto velký nadšenec zimy dávám za 4....:-)(ale je to na mnohem mín)
hezký! Musim už taky někam vyrazit! Sice nesedim pořád na gauči, ale u nás tady v tej pérdeli nesvítí sluníčko a je pouze hnusná mlha :-(
pocitově
vrchol sedivosti. vobec nepaci.
Pěkné.
hezké tvary, ale jinak...
pěkné, ale trochu moc dofialova
5++
jo,jo,prostě Paráda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Máš hodně pěkných snímků,škoda že dnes nemám čas,ale jednou si je projdu všechny,Jeseníky jsou moje NEJ NEJ NEJ NEJ NEJ hory, kam se na ně hrabou Krkonoše nebo Šumava, už se těším na příští neděli, pojedu na Praděd, na nějaké atmosférové krajinky, snad tam už nebude půl metru sněhu, bo nemám běžky a pěšky by se to nedalo...
Ať žijí Jeseníky... a s nimi i jeleni...
Radim Kalivoda