Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
nelíbí se mi záclonové pozadí...
hodnotim iba macku a ta je super :)
(pozadie pre buducnost skus urcite ine)
mam rad rysave kocuriky ;)
Nádhernej kocourek, fotka už tak zdařilá není (pozadí, okraj koberce)
kočka je pěkná, hodnotím fotku..
fajn, ale pozadí ne
:o)
to stejne...
skoda toho pozadi...:(