Momentka z jednej jesennej prechádzky...
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
v tomto pripade je BW uplne nevhodna.
také bych volil barvu
farba by bodla...takto zaniklo to dievča
některé části jsou strašně nevýrazné:-( asi jo to BW nebude ono (možná doufám že mě neukamenujete ale při převodu to zkusit s jinou barvou?)
Mě se líbí i černobílá:o)
Barevne by to bylo hezci.
4-
škoda světla a barva by byla asi vážně lepší
pocit
veru farba by bola lepsia, celkovo dost chaos, po zmenseni preostrene a tiez rusia tie rozmazane listy dole
naozaj si to mohla nechat farebne ... :o)
Nejak se mi ztraci v te oslnene zdi...