nedávno som si bola pozrieť Labutie jazero... no nádhera... :)))
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
libi
5++
Lucie, tak tady nevím, mě se fotka nelíbí. Název k tomu snímku snad taky chápu, no ale Labutím jezerem, to je snad jediný, s čím mohu s Tebou souhlasit.
Ahoj
Hmm, netradičně, ale zajímavý pohled ! (6+)
pekné
zaujimave...
Luci,hezké a zajímavé
dakujem vsetkym... :)
Leos: tak aspon nieco... ;)
6-
vsetky 3 fotky su pekne, ale v kombinacii to posoby trocha rozhadane !
neviem, ci je to len opticky klam ale ked sa pozeram na prostrednu fotku, tak sa mi zda, ze pada doprava. btw, robila si to vo Photoshope alebo iny program? musim prestudovat ten zoner co mam ja, take fotky ja mozem
Ahoj;)
veľmi zaujalo
velmi podareny triptych
líbí...
sem rád že se fotečka moc líbila....:-)
zaujímavé
6- dobry nazov...:-)
nice...
zaujimave.
pěkné...
tak to uz ano
Zajímavé pohledy...
hezký
pekne
...fajn
...gratuluji k pokoření 10tisícové hranice
hmm
VEEELMI SA MI PACI PREVEDENIE...;o)
dobrý
dobre to navazuje.. good
zajímavý pohled
paci sa mi velmi
máš peknu galerku, rád som sa zastavil a čo to priučil..dík
opravdu krásný