Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
6-
Hezký výhled, ale asi bych to víc ořízl nahoře a zprava. Silnice by asi víc vynikla.
Slabší TK
líbí
Pěkné
sklonit oběktiv,a vlevo
fajn,trocha ti ušla TK a orezala by som oblohu
:o) trefný název ;o) a krásná krajina
Jo, tam je krásně... Vzpomínám.
pekné**
Ubral bych oblohu, takhle je to skoro na půl...
6-
radew: mas pravdu,dik
6---
Posunul bych záběr níž ;-)
zbytečně moc oblohy-nedělit horizont v 1/2!
5+
toto mozem .. ale mam vyhrady voci farbam ... pohral by som sa s tym este asi ... je to prilis svetle na mna .. inak kompo fajn .. a doostrit 5+
6-
hezký záběr
skoda tk a trocha aj farieb, inak pekne miesto
líbí
hezke
5-
gut
skoda TK
líbí
tohle se mi líbí, TK je daná foťákem co naděláš
tak tohle je fajn, zavidim ti, ze jsi to videl na vlastni oci...
ladislav: diky.bol to ozaj velky zazitok pre mna vidiet to nazivo :)
Závidím.:-)
5/4
6+
pěkné místo
krásná scenérie
Líbí
zda se mi, ze je to kapku \\
jinak pekne
5++
No to už je lepší:-)
Dharmoví tuláci :)
Ta obloha
6-
líbí
5++
pekne KC
trosku orzinout by neskodilo, ale i tak se mi libi :)
Tohle je paráda,klidně jít se záběrem ještě níž.Tam bych chtěl být :-)