Jako nahrobni kamen...
:::::::::::::::::::::::::::::::
ISO: 400
Doba expozice: 1/60s
Clona 20
Blesk: Ne
:::::::::::::::::::::::::::::::
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
zdá se mi přeostřená
miki: to se asi jenom zda... Myslis ten podpis? to bude kompresi:)
no přeostřená mi teda taky nepřijde,ale nezajímavá jo...
5+
je to možné, komprese dokáže své
5+
4+
horizont v pulce .. spatna TK .. kompozice az na ten couhajici sutr nezajimava .. jinak pekny vecer a hodne stesti u dalsich fotek :)
Hezké barvy. Asi by bylo lepší soustředit se jenom na ten kámen. Jít blíž.
líbí
3++
martoul: bliz neslo, nejen, ze to byla 1.zona KRNAPu, ale zaroven to byl kopec jak ..., ja lezel na zemi a snazil se nespadnout:) priste se snad polepsim:)