Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
za emocie aj sedem...za spracovanie...no neviem..tak mi vyde ze celkom dobra foto...
4+1
medvídky můžu, i když by to chtělo veselejší
jako p. Krejco
vitej na fa..!
nevim no..:-/
Vítej
vítej na FA
děkuji za přivítání
vítej na FA...
4+1
vítej na FA
líbí.
fotoaparát, vaše pravidelná dávka emocí...
dávám 6, i když se mi to sotva vejde na obrazovku (přeznávám, malou...)
Hezký nápad i kompozice. Snad lepší světlo. Vítej
Vítej. 4+1 do začátku.
vítej 4+1
líbí
4+1 vítej
...vítej
5- :)
libi..:) ahoj
trosku vic kontrastu..:-)
Rozumím Ti.Kdysi jsem udělal podobné foto,ale míša
seděl zasněžený na starých schodech:-)