Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Halogenovej přímotop?
Já fakt nevim... zas tak nic extra v tom nevidim.
myslim ze provedeni je zajimave, jestli to je extra nebo ne to sice nevim, ale hlavni a dulezity je nazor autora jak to vidi :)
Název je dobrej
Fajn nápad, ale posunul bych tu osvětlenou část mimo střed.
ramcek tomu dost chyba...dobuducna.. :) nech sa dari
Líbí.
Zajímavý :)
Vítej na FA :)
ďakujem za privítanie :o)
Mně to připadá super... Smím se zeptat, co to je ?
to je TOP SECRET! :o)
(lúče vychádzajúceho slnka premietnuté na záclone)