věnováno #1179142
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
tenhle barák mě fascinuje
líbí
jejda, náš barák .. a poved se!
Zajímavá Baťova plakátofka!
6+
Za ty narážky.
6- trosku este BW prevod potrenovat ;-)
:-) hihi, teda že děkuji :-)
?! :)
minula... našla... a ráda :o)
dobréé
toto je dost dobré
pekne...
6-
Tak tohle me chytlo z tve galerie nejvice za srdce :o) Tohle ja rad, je to pusobivy :o) Skoda te urizle spicky domu :) jinak prima
hezký den Ti přeju!
martina
:))
fajn
6+
Trochu nešťastně vyšla část paneláku jakoby rostoucí z hlavy, ale i tak pěknej moment...
hmm, mně ta hlava nevadí, fascinují mne ty tři prameny světla ze shora, trošku mne ruší, ale taky se mi tam líbí, čert ví
beru to tak, jak to je
hodne koukatelne... na delsi dobu .)