Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Ten rámeček je dost silnej ;-)
Dole bych pohledal ještě tak cenťák, cenťák a půl pohledu...
5-
Je to jedno, kto čo hovorí. Fotka je cool:-)
Frohe Weihnachten
5-
Jde ti vidět spoj :oĐ
az na ten spoj se mi ta fotka celkem libi...
5++
To VOJTa: mam stejny pocit, ale vice pohledu neslu kvuli nutnemu orezu :(
To Jan: To opravdu neni :) Jen dokumentuje me "flakani" v predvanocnim shonu, kdy jsem utekl s pritelkyni do Italie a byla pohoda :))
To Jiri: Ja vim :)) ale rovnal jsem to manualne v PS strasneho casu a nejak to neslo
na http://philipfotos.com je jeste jedna - spoje jsou lepsi.
Pekne svatky vsem :)
pěkné...
5/6
5+
mě líbí
dole mi kus chybí
5++
preostrene
Hezké místo, fajn kompozice, ale škoda spoje.
uz se tam tesim 3/2006 :)
5-
taky bych mohl ještě kousek dole navíc:)...ale jinak pěkné