Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
moc pekne
Povedené, líbí.
pěkné povedla se Ti....
jj, moc pěkné..!
pekna;
líbí se mi
hezký
pěkňoučký :-)
líbí - možná mírně podexponovat aby se neztrácela kresba v bílé, ale jak říkám líbí
Krása
Grat!
nice...
Paráda
***
Jo, pěkná.
Pekne
ok
pěkný
pekné
pekne
fajne
hodne svetla ... ale i tak fajn :)
dobré..
zaujimave
Líbí.
Tohle se mi z tvých fotek líbí snad nejvíc. Škoda, že máš zakázané hodnocení. 6
dobré
pekne