Mrkněte na MUJ WEB
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
trolilinko tmavé 6+
sa mi paci,.je taka trosku temna,.malinko to rusi ta trava je az do polovice fota
pekné
krásně temné ;o)
trošku tmavší
Má to atmo,líbí :-)
Moc líbí, takové mám ráda.
Na mě moc tmavé, o trošku.
5+
moc pělné
málinko dosť tmavé, ale páči
5+
5++