Konica Minolta Z6
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
pekná atmosféra :-)
líbí
dobre
ok
Jak chmurné.
5++
hm...
Fajn.
joooooooo, z toho zkus ještě něco vytřískat .. ty prostory vypadají dost slibně, s dovolením si tě přiřazuji do oblíbených .. tahle fotka mě totiž dostala a budu věřit, že někdy přijde pokračování ;-)
po náletu:)
přidat něco na oživení, třeba modelku jen tak .... :-)
Taková místa mají své kouzlo, moc líbí.
6/5
5++
5+
super
6+ super diery a atmo
od tvojich hodnoteni som sa dostal az k tvojim fotkam a treba povedat ze ti to katka velmi ide. Happy new year
...dýchá to perfektní atmosférou
Líbí.
Tak tohle můžu, paráda.
5++ :-)
;o)
zaujimave
chmurná mizející architektura se mi líbí
Líbí atmo.
5+ moc pěkná
co to je?...kde to je?:)
neviem ti povedat, co to konkretne bolo, ale je to na matadorke v petrzalke..
Hned několik Faustů... :-)
libi--super:)6+
gut +
Jo ten prostor je fakt dobrý!!5+
Dobre svetlo a atmo. skoda ze jsi to prehnala s doostrovanim.
atmo, zajímavé..
hmm..to uz jo..ta atmoska je super
trochu zivota
6-
kATDRÁLA, JEJÍŽ KLENBY JSOU NEBE.
zabte mě, ale pro mě je to fakt sqělá fotka!
možná mírně moc ostrý ale krásný místo a povedlo se ti to pěkně
Nádherná.
škoda ostrého sluníčka
bezva
místo!