Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Hezké místo i barvy. Klasická kompozice. Škoda, že to neoživuje nějaký mráček :-)
Cista kompozice...
dobrá fotografie, trošku vadí stromy vpravo, ale co s nimi...
Chybi tomu nejaky dalsi prvek ( treba pockat na ostrejsi stiny ), nicmene je to pekne :)
hezký...