Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
6-
4
ta ruze vypada dost kycovite. Docela pekne nasviceni. Jako celek ale moc nezaujalo.
4+
promin ja v tom porad nevidim ten smysl :/
člověče, docela si to umím představit bez té piksly za 7 :)))
dobrý je to...
Nenechal bych dotýkat pixlu a květ, jinak dobrý kontrast.
U mě dobrý.
+
hezký. nevim proč, ale napadlo mě slovo "urna". :-)
je v tom příjemná volnost
zaujímavé
Mozna trochu orez na levo
Kompozice