V tomto období jen nostalgická vzpomínka na léto:-) Hodující pestřenka. Ale nebojte, i přes zimu pokud najdu chvilku času vyrazím na hmyz:-)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
super makro
budem se tesit...
jednoznačně za 7
6++ skvele
super
o lala...
moc hezký
Keď ja muchám nedokážem oddolať :-))
no jo,jinak to nejde!
;-)
krása
++
JO!!
:o) Tetratomy su tiez fotogenicke.. a vybavu mas
třeba tohle a mnoho tvých jiných maker se mi líbí mnohem více než to poslední. Klobouk dolů
prima
Skvělé
super
nemam slov. Ma hluboka poklona. lepsi makra jsem snad jeste nevidel!!
:o)