Jeden fotografický postřeh ze sobotního rána. Díky za komentáře.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
tak to bych si dal bez premejsleni klido na stenu..super foto:)
uf,kde je zenská? ;))) Ale nie,prijemne mrazivo depresívne! 5+
super foto:)
je moc pekná....škoda, že nelze vidět tak 50x60
uaaa
Krásná podzimní deprese
Moc pěkné..!
nejak ma to nebere, hlavne to brvno ma nebere a potom ma celkovo nebere tonalita toho snimku.
Libi!
mne sa velmi paci
ten kmen stromu mi nesedi, mozno by som tam skusil dat cely strom, neviem... dost tmave... anyway, atmo super!
dobra skoro zimni depka....
hezke
ten amputovaný strom mi tedy dost vadí...
nadherna mlha
super
Bez torza stromu by se mi líbila víc.
Jo tohle se mi líbí :-)
skvost
hodne dobre, libi kompozice
6 za atmosferu.
nádhera
6++