Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
toto ja muzu .. krasa
no, tak to je vážně dobrý
parada... milujem takuto atmosferu
hezká inverze...6-
Super fotečka
myslim ze to slo vyfotit lip:)
5++
***
4++
ten stromek se tam podle mne dal kompozičně směstnat lépe...
tomu se rika byt ve spravnou chvili na spravnem miste, prekrasna inverze :)
pěkné
No, máš to "moře" pěkně rozbouřený a s nádherným světlem.
pekne
krásne
pekné...
...ta valící se mlha, vypadá až nebezpečně :-O
//líbí
pěkný
Bezvadné-líbí se mně to 6++
jo líbí
super..
tak ty si nedáš pokoj, s tým ranajším vstávaním
:o))
Paráda Janek, to je tuším jedna z tých Stohových. A vidím že i fotečku švárneho mládenca v profile už máš konečne. Dievčatá šup-šup bodíky.
líbí moc :)
;o)
tak ju máš
peknééé
Janko nadhera, to je fotene este starym fotakom ?
to Andy: ano, to je ešte tým starým canonom. Novým nemám v podstate nafotené ešte nič. Dúfam že sa mi v zime dačo podarí. Ale dotiať dám ešte zopár starým.
nadherne svetlo
toto je bláznivo nádherné!