...procházkou do Velkého kotle
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
..
a dostal sa aj niekto hore?
Tak tam bych teď nelez 5+1 za odvahu.
pěkná ledovka
zaujimave miesto, nezaujimava kompozicia, nezvladnute slnko podla mna...
Pěkná fotečka,pěkné místo,slunko horší,jinak líbí :-)
jak to vypadá nahoře můžeš mrknout na mě :-)