... a nebo ho to takhle baví :o)
Canon EOS 300X
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
proč tak špatná TK?
tk je podle mě dost slabá... jinak mi přpadá, že tam je dost rušivejch prvků
o - o, Tk, asi digi zoom ...
TK 3 kompo 6
pouzivej ramy a neboj se pouzit i stativ, kdyz mas takovy delo (fotak)
Kvalita 2, napad 5, takze 3:-)
Ondřej: Digi zoom opravdu ne, je to scan :o)). Ale jasně, budu si muset pořídit nějaký lepší...
Je to trošku divoké - na mne...
Jak co se kvality týče, tak co se obsahu týče...
chápu, že je to momentka, ale přece jen je tam příliš mnoho objektů k soustředění... :(
výhrady odzneli
jako Tomas ethylus..:(
skoda
4++
4+, +1 za obsah-námět
ostrost!!!
za motiv velká škoda TK
2+ slabá TK - silný motiv / dalo se vytěžit víc!
:-{ realita
TK fotky :-{
welcome!
no ja nevim jestli tohle je skenem,podle me je to proste mazly
to tele to pozadie moc pritiahlo preto toľko rušivých vecí. Niekedy je to prúser nabehnúť na takéhoto chlapíka so širokáčom ale stojí to zato. Čo tak BW.
Tomáš Kudoláni:v BW nic moc, špatný kontrast(spíš žádný:)...dík za radu s objektivem, zatím jsem v tom viděla výhodu, že nejsem tak nápadná.
no skoda toho TK :))
fakt strasna kvalita. Jsi byla tak rozrušená tím že vidíš takovyho bezdaka zes to neřešila co :) Jinak vtipná reklama na salgada v pozadí:) i když tipek na fotce je spíš "non-worker"
Kerose: :))...jojo, rozrušená tím bezďákem. Ale vážně...fotka je na papíře ostrá, problém je scanner.