Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
mordofialva barva dobra
a bily barak v pravo good
ten mrakodrap vpravo je skvělý!
ta fialova, je ji skoda ze je ji tam tolik
panečku...
pěkný motiv...
Ano-velmi hezké 6+
Krásná fotka. Snad dole bych ji ořízl až skoro k pilířům mostu.5+