Moje první focení ženských krás...
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
pekná
fajn
moc natlacena (hlavne lava strana mi chyba) a cervena, resp. farebna...4-5
nevim, ale ten spodek fotky tam je možná navíc
ty fleky nad její levou rukou jsou schválně?
pěkný první pokus, 5+
cb!
+++
Noooo, to je diktát:o) člověka to nutí k fantazii...
pokud prvně, tak se ti to opravdu povedlo...
Na poprvé pěkné.
5++
Prvý krát je to super, už my ani nevadí, že je to červené.
kompo a ostrost :o(
póza je fajn, až na ty fleky ...