Neni to nejlepsi mozna to neni ani dobre, sam bych na tom mozna nasel chyby ale jelikoz sem zacatecnik tak se mi to libi. rad si poslechnu nazory, pripominky dobre ci spatne dik Marty Fox
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Keby to bolo zaostrenu na tu kvapku...
Souhlas s F.Š.
Nu, podle mne by to mělo být ostré... to je u makra dost základní věc... pak taky klidně i tmavší a snažil bych se tam líp usadit tu zadní větev, aby se tolik nedotýkala vrchu...
nápad dobrý, ale hodně neostré
Tam neni skoro nic ostre, ani ta kapka, která asi měla
uz toho rekli az az ... 2+