... náš život nám přináší spoustu povinností, přesto bychom měli občas zastavit a vystoupit - pokochat se podzimní krásou barev!
Inspirace přišla z Brna (dlouhy cas a klidny pohyb ve smeru jizdy :)) Přeji hezký den!
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
4/5
az na ramecek..
zajimavej ramecek :))
no z rámečku je mi dost nevolno, ale jinak dobrý
pekná
libil by se mi jiny rameček=) ale hezke=)
osklivy ramecek, inak pekna praca
Dobrý nápad, dobrá fotka, jen se mi nelíbí ten svislý pruh přes auto, rámeček příšernej.
...super
pominu-li rámeček, krásně dynamické! ;o)
Super
docela dobry
Všem moc díky za komenty! :)
Rámeček jsem volil právě kvůli podzimní atmosféře (barvě) a taky trochu z potřeby dostat se z klasickych pout cernobile kombinace...
tak rámeček je děs, ale mám takový fotky rád, sám je taky fotím :-)
Dobré - ale rámček :(
Ta je zajímavá.
6/5
fajn nápad, já bych počkala na nějaké tmavé auto, nejlépe černé .. no zkus si to představit, pak by to bylo ještě lepší, tedy myslím
rámeček chtěl tenkou černou linku a když už hnědou tak přesně nabrat nějakou z fotky
5++ Souhlasim s Bellou...
rameček
za odvahu to sem vubec dat..:)
clovek nikdy nevi jak soatni budou reagovat:)
Pěkně zpracované (takovej socialistickej realismus)ale ten rámeček je brutální a neříkám, že né ale pořádně dlouho se musí rozdýchávat.
Koukl jsem na tvoje ostatní a vidím, že si jdeš svou cestou. Tak ať se daří.
Jo a to auto je právě modelem a barvou to pravé :))
***
fajn panning...