Čtvrtá fotka ze serie :))
Pomalu se blížím k uzavření ceké serie - doufám že se vám fotečky doposud líbily..
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
juuuu
Poslední dobou není den, kdyby tu nebyla takovahle fotka :) Ovsem jsou moc hezky!!!
já vím - je tady přepotůčkováno, ale jsou to mé první pokusy něčeho takového a vložím tady celou serii i kdyby se tu všichni na hlavu stavěli :))
Snad ještě vydržíte 2 fatečky a bude to vše :))
díky všem za komenty
«•.•»
...líbí ;o)
gut
hmm paráda
Sice 1000000-catej vodopad, ale presto hezky
líbí