Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
výborne
dobrá atmo
jee, diky Charlie, ty ses tady taky :-))
milujem takéto fotky!
ju..!!
pekne :))
sunul bych to vic na tretiny jinak nejni co dodat
2TRMAN: Hmmm, ja ne, mam radeji trosku vybocujici kompo nez klasicke tretiny :-) Ale diky moc za nazor...
je to hezké
..pekne emotivne..
skvele
6+
je to paráda, kdybys to nějak zapasoval do čtverce tak ti dám i sedm :)
Jo! Ještě kouřící ohníček s pečenejma bramborama!
Pěkné moc!
super
olé)..
Aj so šarkanom je to fajn :-
dobréé
super atmoska...
Super kompozícia!
Hodně emotivní, líbí.
Moc pekne ...
výborně to až tak nevidím, drak si lítá jakoby sám, ty dva dole zajímá něco úplně jinýho, technicky solidní
Fajnová kompozice :)
6-
pekne...