Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
trochu natesno :)
asi bych umazala ten odlesk na levém koutku a oku, ale asi jen ten koutek...., jinak se mi líbí
pekne
fajn... :-)
Nechal bych více prostoru a uřízl více vlevo
kdyby to nebylo tak natesno, dam o bod vic.
Robo asi by to chcelo okolo tej fotky viac priestoru!!!
mno da sa pridat cerny okraj ...to je najmenej bo vsade dokola je cierna ,ale tu uz to menit nebudem ...nabuduce pridam viac priestoru
Je to dobré a vobec to neni na tesno , ja by som to orezal este viac...