Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
divná poooza :D hihi
5- Zkreslení světlem i širším ohniskem.
skreslenie ohniskom ?
Mozno som dal ten fotak schvalne na 40-50 cm od tvare ...... mozno to bol umysel .....
asik urcite
Možno špatne vidím,ale tá deformácia tváre sa mi nepáči...
vcelku zaujmave
je to hodně pěkný nevím proč někteří tak divně bodujou.. a nebo jsem divnej já
Většinou nemám rád deformace obličeje ohniskem, ale tady se mi to líbí
ja myslim, ze bezchybnej portret. zaujal