•  
  • Domovská stránka
  •  
  •  
    • Články
    • Fototesty
    • Galerie
    • Fórum
    • Bazar
    • Fotokurzy
 
  • Přihlásit
  • Registrovat
  • Články

    Fotočlánky

    10.06.2026

    Maskování v přírodě pro fotografy

    01.06.2026

    PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY…

    06.05.2026

    Fotografování šumavských orchidejí

    Všechny články   

    Novinky

    01.03.2026

    FOTOVIDEO BŘEZEN 2026

    05.02.2026

    FOTOVIDEO ÚNOR 2026

    01.01.2026

    FOTOVIDEO LEDEN 2026

    Série a kategorie

    • Škola barvy Jana Pohribného
    • Výsledky dvouměsíčních soutěží
    • Foto Týdne
    • FotoRádce
    • Klasická fotografie
    • FotoRozhovory
    • FotoCestopisy
    • Recenze knih
    • O FotoAparátu.cz
  • Fototesty

    Nové fototesty

    27.05.2026

    Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy

    21.05.2026

    Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

    13.05.2026

    Canon EOS R6 V - první dojmy

    Všechny fototesty   
    10.02.2026

    Test objektivu Canon RF 16mm f/2.8 STM

    30.01.2026

    Test objektivu Canon RF 45mm f/1,2 STM

    06.01.2026

    Test objektivu Sony FE 70-200mm f/4 Macro G…

    Kategorie

    • Digitální zrcadlovky
    • Digitální bezzrcadlovky
    • Kompaktní fotoaparáty
    • Analogové fotoaparáty
    • Fotomobily
    • Objektivy
    • Příslušenství
    • Software
  • Galerie

    Vybrané galerie

    • 1 799 fotografií NAROVINU
    • 57 651 fotografií Černobílé foto
    • 101 491 fotografií Krajina
    • Všechny galerie   

    Soutěže

    • Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.
    • Všechny soutěže   

    Fotogalerie

    • Nejnovější fotografie
    • Hlavní strana galerie
    • Nejlepší fotografie
    • Všechny galerie
    • Lidé v galerii
    • Databáze fotoaparátů
    • Všechny série
  • Fórum

    Nové komentáře

    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 17. 6. 18:42
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 11. 6. 22:01
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Jozef Varényi 1
      Jozef Varényi 1 | Diskuse ke článkům | 10. 6. 12:11
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Nejžhavější diskuse

    • Diskuse ke galeriím | 11 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Diskuse ke galeriím | 8 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Diskuse ke článkům | 2 příspěvky za posledních 30 dnů
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Kategorie

    • Fotoaparáty a fototechnika
    • Vše o fotografování
    • Dotazy a připomínky
    • Fotogalerie
    • Diskuse ke článkům
    • Diskuse ke galeriím
  • Bazar

    Nejnovější inzeráty

    prodám

    Prodám set objektivů pro Canon EOS EF

    prodám

    Peak Design Everyday Backpack v2 20L

    prodám

    M50 foto set

    Všechny inzeráty   
    prodám

    Peak Design Travel Backpack 30L

    prodám

    prodám tělo - CANON EOS 1Ds Mark III

    prodám

    Shimoda Action X40 v2 Starter Kit

    Kategorie

    • Prodám
    • Koupím
    • Vyměním
    • Daruji
  • Fotokurzy

    Fotoexpedice

    Ladakh

    Japonsko

    Helgoland

    Všechny fotoexpedice   

    Rekvalifikační kurzy

    Škola profesionální fotografie nabízí rekvalifikační fotokurzy akreditované MŠMT ČR.

    Rekvalifikační kurz

    Fotograf – Fotoreportér

    Nové od září 2016

    Fotograf portrétu a módy

    Fotokurzy

    • Letní FotoTábory
    • Kurzy v Praze
    • Kurzy na Šumavě
    • Základy fotografování
    • Úpravy fotografií
    Všechny fotokurzy   
ve fotkách  
  • v článcích
  • v lidech
  • ve fotkách
  • ve štítcích
  • ve fóru
  • Registrovat
  • Přihlásit
      Zapomněli jste heslo?
      Měli jste účet na starém webu?
  • Nahrát fotku
  • Nahrát sérii

Přihlásit se

  Zapomněli jste heslo?
  Měli jste účet na starém webu?

Portrét beduínského chlapce...

517(6.0) 48 hodin: 426 (6.0)
Kwasňa Kwasňa (40 002 bodů)
V galerii: Černobílé foto

Dobry podvecer vsem...!
______________________________________________

...tak tentokrat nic z mych prochazek po praze, ale neco z mych cest po svete... :-) ...je to mlady beduin na Sahare... ...hlavne koukejte na ty oci...! :-) ...tohle fakt nevzniklo nejakou vetsi upravou...
______________________________________________

Upravy: BW, Drobne kontrast...
______________________________________________

Diky vsem co se zastavi...!
______________________________________________

Zdar! Kwasna

Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).

  • David Procházka
    David Procházka
    celkem 0 bodů
    |
    17.10.2005 17:55

    :)tady ani min dat nejde...:)

  • Martin Zíta
    Martin Zíta
    celkem 128 327 bodů
    |
    17.10.2005 17:55

    hmmm..

  • Petr Dočkal www.dphoto.cz
    Petr Dočkal www.dphoto.cz
    celkem 29 337 bodů
    |
    17.10.2005 17:56

    Cus Kwasnaku... to je dobry

  • Petr Dočkal www.dphoto.cz
    Petr Dočkal www.dphoto.cz
    celkem 29 337 bodů
    |
    17.10.2005 17:56

    Cus Kwasnaku... to je dobry :)

  • Petr Jinek
    Petr Jinek
    celkem 1 956 bodů
    |
    17.10.2005 17:56
  • Petr Dočkal www.dphoto.cz
    Petr Dočkal www.dphoto.cz
    celkem 29 337 bodů
    |
    17.10.2005 17:57

    sorry... mel jsem nakej vypadek netu... :d

  • Robert Švanda
    Robert Švanda
    celkem 78 322 bodů
    |
    17.10.2005 17:57
  • martas 3
    martas 3
    celkem 3 962 bodů
    |
    17.10.2005 17:58
  • Jiří Dvořák Fotomužík
    Jiří Dvořák Fotomužík
    celkem 108 924 bodů
    |
    17.10.2005 17:58
  • Karel Němeček
    Karel Němeček
    celkem 105 804 bodů
    |
    17.10.2005 17:58

    působivé

  • Laci Pazdera
    Laci Pazdera
    celkem 166 676 bodů
    |
    17.10.2005 17:59
  • Miroslav Kolčava
    Miroslav Kolčava
    celkem 71 090 bodů
    |
    17.10.2005 17:59
  • Palo F.
    Palo F.
    celkem 11 975 bodů
    |
    17.10.2005 18:00
  • Jiří Mikulec Shadow
    Jiří Mikulec Shadow
    celkem 27 487 bodů
    |
    17.10.2005 18:00
  • Tomas Tomynovic Tomyno
    Tomas Tomynovic Tomyno
    celkem 59 578 bodů
    |
    17.10.2005 18:01

    parada Kwasno a stotoznujem sa s Davidom!!!

  • www.julakertesz.com
    www.julakertesz.com
    celkem 268 399 bodů
    |
    17.10.2005 18:01
  • ivan eibner
    ivan eibner
    celkem 113 612 bodů
    |
    17.10.2005 18:02
  • pt 1
    pt 1
    celkem 0 bodů
    |
    17.10.2005 18:02

    pěkné to je, to sluníčko musí být dost děsné... také nezdravé

  • iggy
    iggy
    celkem 15 120 bodů
    |
    17.10.2005 18:02

    5+ pekná,ale na mna až moc kontrastné... :) Ale ak je to ao v skutočnosti,sorry! Ahoj!!!

  • Colin
    Colin
    celkem 0 bodů
    |
    17.10.2005 18:03
  • jerabek-foto
    jerabek-foto
    celkem 52 379 bodů
    |
    17.10.2005 18:03

    pěkné

  • Dana Kovaľová
    Dana Kovaľová
    celkem 106 716 bodů
    |
    17.10.2005 18:04

    ..."nevzniklo větší úpravou" znamená "vzniklo menší úpravou"? přiznej barvu, bělils? :o)

  • Dogina
    Dogina
    celkem 114 560 bodů
    |
    17.10.2005 18:04
  • Kwasňa
    Kwasňa
    celkem 40 002 bodů
    |
    17.10.2005 18:05

    :-) ...nebelil jsem... ...fakt to tak bylo... ...jen trosku kontrastu... :-)

  • pierrre
    pierrre
    celkem 27 203 bodů
    |
    17.10.2005 18:07
  • iggy
    iggy
    celkem 15 120 bodů
    |
    17.10.2005 18:08

    Kwasna: Trošku?

  • iggy
    iggy
    celkem 15 120 bodů
    |
    17.10.2005 18:08

    Kwasňa: Kontrast...biela je bielejsia a cierna je ciernejsia!!! :DDDD

  • Dana Kovaľová
    Dana Kovaľová
    celkem 106 716 bodů
    |
    17.10.2005 18:09

    Tome, já ti to budu věřit, i když tedy z toho mám lehce smíšené pocity... šestku si s dovolením nechám, až je mít nebudu, jo? :o)
    ++

  • Petr Pazdírek Pazďa
    Petr Pazdírek Pazďa
    celkem 165 320 bodů
    |
    17.10.2005 18:09
  • iggy
    iggy
    celkem 15 120 bodů
    |
    17.10.2005 18:09

    ale oči su fakt super!

  • Stanislav Tošner
    Stanislav Tošner
    celkem 60 774 bodů
    |
    17.10.2005 18:12
  • Kwasňa
    Kwasňa
    celkem 40 002 bodů
    |
    17.10.2005 18:12

    :-D ...tak jak myslite... ...kontrastu tam moc neni, protoze by mel moc cernej oblicej... ...ale diky za vecnou kritiku... ...jsem rad ze fotka se nekomu libi a nekomu ne to je spravny... :-)

  • Vladimír Novotný Archi
    Vladimír Novotný Archi
    celkem 0 bodů
    |
    17.10.2005 18:14
  • Petra Filípková ESTRELLKA
    Petra Filípková ESTRELLKA
    celkem 20 087 bodů
    |
    17.10.2005 18:16
  • paralela
    paralela
    celkem 2 404 bodů
    |
    17.10.2005 18:20

    pride mi to neprirodzene,radsej svetlejsie a menej kontrastu

  • Michal Kupsa
    Michal Kupsa
    celkem 214 543 bodů
    |
    17.10.2005 18:21
  • Kwasňa
    Kwasňa
    celkem 40 002 bodů
    |
    17.10.2005 18:22

    Kdyby to nebylo takovy... ...nebylo by to obycejny...?

  • Kolbiš
    Kolbiš
    celkem 0 bodů
    |
    17.10.2005 18:22

    Ta fotka je dobrá. Ale je tu spousta lepších portrétů.

  • jiří šilha 1
    jiří šilha 1
    celkem 515 bodů
    |
    17.10.2005 18:27

    takovej malej Goa'uld =)

  • Václav Macák
    Václav Macák
    celkem 44 192 bodů
    |
    17.10.2005 18:29

    perfektní

  • Zdeněk Š.
    Zdeněk Š.
    celkem 27 068 bodů
    |
    17.10.2005 18:29
  • Milan Golis
    Milan Golis
    celkem 63 bodů
    |
    17.10.2005 18:31
  • Jan Kacar Kícr
    Jan Kacar Kícr
    celkem 2 290 bodů
    |
    17.10.2005 18:35

    nechci to řikat nahlas ale když tu linkinman není tenhle tvůj je lepší než ten Vlastův bedujín

  • Taťána Havlíčková
    Taťána Havlíčková
    celkem 75 246 bodů
    |
    17.10.2005 18:41
  • Carlos
    Carlos
    celkem 0 bodů
    |
    17.10.2005 18:41
  • sk 2
    sk 2
    celkem 0 bodů
    |
    17.10.2005 18:43

    PPP

  • Jaroslav Volejník
    Jaroslav Volejník
    celkem 17 222 bodů
    |
    17.10.2005 18:44

    6+
    ty oči jsou až strašidelný

  • Fotograf 111
    Fotograf 111
    celkem 0 bodů
    |
    17.10.2005 18:50

    Nemas nekde na netu tu fotku bez upavenych oci ? :)
    Jinak je vyborna

  • Denis Forbrich
    Denis Forbrich
    celkem 26 324 bodů
    |
    17.10.2005 19:00
  • rehi
    rehi
    celkem 12 094 bodů
    |
    17.10.2005 19:01
  • Pavel Petruška
    Pavel Petruška
    celkem 123 105 bodů
    |
    17.10.2005 19:21

    to je šestka s takovou... menší úpravou kontrastu... :P sorry, razí to už z náhledu

  • Eva Švarcová
    Eva Švarcová
    celkem 56 576 bodů
    |
    17.10.2005 19:32
  • zbyněk
    zbyněk
    celkem 0 bodů
    |
    17.10.2005 19:38

    OK

  • Mirek Kaiser
    Mirek Kaiser
    celkem 34 905 bodů
    |
    17.10.2005 19:44
  • Vladimír JOSKA
    Vladimír JOSKA
    celkem 112 950 bodů
    |
    17.10.2005 19:52
  • Slavomír Labudek
    Slavomír Labudek
    celkem 444 bodů
    |
    17.10.2005 19:53

    uhrančivé

  • jan cermak
    jan cermak
    celkem 93 039 bodů
    |
    17.10.2005 20:23
  • David Bergman
    David Bergman
    celkem 7 456 bodů
    |
    17.10.2005 20:37

    drobné úpravy se drobně vymkly kontrole;) Výrazově je to výborný, ale to bělmo...

  • Fotograf 91
    Fotograf 91
    celkem 0 bodů
    |
    17.10.2005 21:11

    :o)

  • Marek Suvák
    Marek Suvák
    celkem 34 bodů
    |
    17.10.2005 21:14

    los vampiros:))
    5++

  • Jitulka75
    Jitulka75
    celkem 18 265 bodů
    |
    17.10.2005 21:29

    ...

  • Pavel Hnízdil 1
    Pavel Hnízdil 1
    celkem 14 684 bodů
    |
    17.10.2005 21:33
  • Lucía 1
    Lucía 1
    celkem 35 472 bodů
    |
    17.10.2005 22:21
  • Petr Turyna
    Petr Turyna
    celkem 15 340 bodů
    |
    17.10.2005 22:51

    Nevim proč. Ale 7.

  • Ivča J.
    Ivča J.
    celkem 111 025 bodů
    |
    17.10.2005 23:21

    Jestli jsi něco upravil nebo ne, s tím nádherným pohledem jsi nic udělat nemohl,tak se musel podívat.

  • Daniel Marcincak
    Daniel Marcincak
    celkem 13 713 bodů
    |
    18.10.2005 06:05
  • Katona Viliam
    Katona Viliam
    celkem 0 bodů
    |
    18.10.2005 07:13

    Si mu najprv oči prepral, alebo čo? Ak má také zuby beriem ho na reklamné foto k zubn. paste.

  • Ivan Šteiner
    Ivan Šteiner
    celkem 40 041 bodů
    |
    18.10.2005 07:35
  • M. J.
    M. J.
    celkem 30 048 bodů
    |
    18.10.2005 07:42

    ;o)

  • Míša V.
    Míša V.
    celkem 29 893 bodů
    |
    18.10.2005 08:28
  • LUBOM Hurajt - lubohurajt.com
    LUBOM Hurajt - lubohurajt.com
    celkem 90 623 bodů
    |
    18.10.2005 08:32

    super

  • DJ DK
    DJ DK
    celkem 5 294 bodů
    |
    18.10.2005 09:29

    Nechápu ty kecy o tom, co je ještě možné a vhodné a upravovat a co už ne... Věřím, Tome, že drobné úpravy znamenají "drobné úpravy." Ale i kdyby byly brutalni, výsledek je ospravedlňuje. Parádní a velmi výrazný portrét. jeden nejlepších, co se tu za poslední čas objevil...

  • PIEDRO
    PIEDRO
    celkem 48 120 bodů
    |
    18.10.2005 10:07

    dobry portret...

  • RedWine
    RedWine
    celkem 33 323 bodů
    |
    18.10.2005 10:22

    skvele

  • Tesa
    Tesa
    celkem 0 bodů
    |
    18.10.2005 10:25
  • Ryba
    Ryba
    celkem 2 730 bodů
    |
    18.10.2005 11:17

    no coment

  • Vlastimil Komínek leestee
    Vlastimil Komínek leestee
    celkem 26 074 bodů
    |
    18.10.2005 11:52
  • bell
    bell
    celkem 7 288 bodů
    |
    18.10.2005 15:28

    smutek v očích je výmluvný, bělmo nebělmo, dobré je to, Tome

  • Milan Mihalčin 1
    Milan Mihalčin 1
    celkem 5 439 bodů
    |
    18.10.2005 20:00
  • Peter Ivan
    Peter Ivan
    celkem 74 067 bodů
    |
    18.10.2005 23:03

    maly, spinavy, otravny.. ale na fotke je super :DD

  • VOJTa Herout
    VOJTa Herout
    celkem 264 417 bodů
    |
    19.10.2005 10:08
  • R.C.
    R.C.
    celkem 46 623 bodů
    |
    19.10.2005 13:22

    jj

  • Brian Cohen The Messiah
    Brian Cohen The Messiah
    celkem 631 bodů
    |
    19.10.2005 16:21
  • Vlastimil Novák link-in-man
    Vlastimil Novák link-in-man
    celkem 16 202 bodů
    |
    20.10.2005 20:38
  • Peter Ivan
    Peter Ivan
    celkem 74 067 bodů
    |
    20.10.2005 22:15

    az teraz som si vsimol, ze som napisal koment uplne od veci.. :)) heh.. tak pridavam sa a vravim, ze je to super take ake to je a tie oci su fajn.. Obcas tie upravy treba a tu su v poho..

  • i.m.a.
    i.m.a.
    celkem 0 bodů
    |
    07.11.2005 18:37
  • Oskar Macek
    Oskar Macek
    celkem 33 150 bodů
    |
    17.11.2005 01:42
  • Radim Spitzer
    Radim Spitzer
    celkem 135 351 bodů
    |
    17.11.2005 02:09

    mozna trochu ubrat na kontrastu.. 7-

  • Fotograf 108
    Fotograf 108
    celkem 0 bodů
    |
    24.11.2005 17:12

    6++/6

  • Jan Polášek Dr. Knedlik
    Jan Polášek Dr. Knedlik
    celkem 16 854 bodů
    |
    24.11.2005 22:02

    :: Super! ::

  • Zdeněk Neumann
    Zdeněk Neumann
    celkem 69 460 bodů
    |
    13.01.2006 01:05
  • Peter Duchovič
    Peter Duchovič
    celkem 23 212 bodů
    |
    13.01.2006 01:07
  • Veruu B.
    Veruu B.
    celkem 13 731 bodů
    |
    14.01.2006 00:18

    paráda =)

  • Petra Hašková Peťuli
    Petra Hašková Peťuli
    celkem 7 671 bodů
    |
    26.02.2006 09:18

    na môj vkus si to s tým kontrastom v očiach prehnal...

  • Caminante
    Caminante
    celkem 220 bodů
    |
    28.02.2006 19:58

    tak to ja taky dost dobrý

  • BoRis
    BoRis
    celkem 0 bodů
    |
    01.03.2006 13:19
  • igor schmidt
    igor schmidt
    celkem 5 257 bodů
    |
    28.08.2006 23:05
  • Alena Orsáková
    Alena Orsáková
    celkem 3 654 bodů
    |
    22.10.2006 19:51
  • Tomáš Gregárek 1
    Tomáš Gregárek 1
    celkem 22 646 bodů
    |
    13.09.2007 22:18

Další informace

Vloženo: 17. 10. 2005
Album: Výchozí album
Zobrazeno: 187 x
Fotoaparát: Sony DSC F-828

Štítky fotografie

  • emotivní 28287x
  • portrét 29893x
  • reportáž a dokument 24673x
  • černobílá fotografie 49235x

Další fotky autora

  • Odpoledne v Malmö...
  • Fireworks above the castle...
  • Dopolední okamžiky na václavském náměstí...
  • Ballerina... ...next level...
  • Z hradu Lukova...
  • Stalin forever...
  • Na břehu Vltavy...
  • Diligent as bee...
  • Reflection in lens...
  • Ukázat všechny

Další fotky v galerii

  • slavonické klenby
  • Praha
  • Zákrok...
  • Kamarádi
  • ponocný
  • Canoňačka podruhé....
  • Kosmická architektura
  • Minimalismus v Benátkách
  • čas odchod je daný
  • Ukázat všechny

hlavní kategorie

  • Hlavní strana
  • Články
  • Fototesty
  • Galerie
  • Fórum
  • Bazar
  • Fotokurzy

Další stránky

  • O fotoaparat.cz
  • Seznam změn
  • Podmínky používání
  • Kontakty

Články a testy

10.6.2026

Maskování v přírodě pro fotografy

S fotografem Mirem Ondrušem jsme si povídali o různých způsobech a pomůckách pro to, abyste mohli fotografovat zvířata v podmínkách Střední Evropy,…

  • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO
  • Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy
  • Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

vybrané kategorie

  • FotoRádce
  • Klasická fotografie
  • FotoRozhovory
  • FotoCestopisy
  • Recenze knih
  • O FotoAparátu.cz

Facebook profil

top fotografie

Vybrané fotografie

Soutěže

2. 7. 2026 - 6. 7. 2026

Téma dne "ERBY" - 2. července 2026

Celé znění tématu: ERBY (ZNAKY) ČESKÝCH MĚST A ŠLECHTICKÝCH RODŮ Projděte se po našich městech, vesnicích, hradech a zámcích a zaměřte se na erby…

1. 6. 2026 - 15. 7. 2026

PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.

Cvičení: Vyfotografujte námět, který lépe vyzní v černobílém provedení než v barvě. Ideálně udělejte obě varianty stejného námětu – barevnou i…

Všechny soutěže   
  • FotoAparát.cz
  • FotoInstitut.cz
  • FotoAkademie.cz
  • Setkání fotografů
  • FotoMaratony.cz
  • CK FotoAtlas.cz

© 2026 FotoAparát.cz

Tvorba webových stránek WebToad s.r.o.