Fuji Fine Pix S9500.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
skoda ze nebol nejaky filter na tu hornu cast, inac paci, hlavne to dole 5++
co kdybys zkusil oříznout tu rozostřenou skálu, nechat jí tam tak centimetr
fuj až jsem se zpotil z toho jak ti vrtám do fotky)
Zajímavý nápad ale nahoře mi to připadá dost uříznuté - ve vodě je toho vidět víc než na fotce. Ale on ten foťák širší ohnisko nemá.
ten vršek se mi moc nelíbí
Vrchní část.
Je to nějaké nevyvážené. Myslím, že nahoře kousek chybí.
hm, tak todle se mi líbí...!! :) 6+++
5++
Mozna tam te skaly mohlo byt skutecne mene.
5+
nechal bych jen vodu a otočil vzůru nohama, byla by to fantastická krajina..
;o)