Clona: 4.0
Čas: 1/40 s
ISO: 1600
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
wow to je ale atmosféra! :)
Pěkná atmosféra
super
Nelíbí se mi, že jsou ostré lístky a neostrý les... když už, tak bych byl pro to, aby byl neostrý více...
Nechci se opičit po Vojtovi, ale mám naprosto stejný pocit.
Bezvadné 6+
tohle já můžu
5+ ;o)
5+
pěkné
příjemná fotka, zírám, že se ti tam při iso 1600 nedostal šum, ten čas je docela brutál, tos ani nedejchal :-) myslím, žes z daných možností vytlačil maximum
Les není, bohužel, ostrý. Atmosféru to ale má pěknou...
DOBRÁ ATMO
dobré
moc mě to nebere
Atmosféru to má pěknou
To i*r*c*a > Neměl jsem po ruce stativ, tak jsem zbaběle zapnul ISko... ;-)
viz. VOJTa
krásná fotka, ale soudek jako prase:(
Fňuk, také bych rád použitelné ISO 1600 :D
Jinak fotka je super, uplně bych tam do té mlhy nejraději vběhl...o)