idylka z cest Po Norsku
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
hned jedu:-))
našťouchat spižírnu, zahodit mobil a alespoň na měsíc zmizet ze světa
6++
5++
Je to slepovane? Jestli ano je to treba trosku doladit. Bez ohledu na to za 6, pekna fotka
pekna fotka
***
5++
jo jo, domov obrů...
Pěkné, kousek zleva bych oželel. :D
++
hezké
5++
Pěkné
5++
musí tam být krásně
nicely done
opravdu idilické, jen na obloze je znatelný spoj fotek 5+
Krásné místo.5++
5+
:) jo nadhera :) taky jsem tam byl a byla to idylka to souhlasim :))
6+
hmm
Krásná krajina.
pěkný obrázek
:o)
Co já vim, Jotunheimen je ve Švédsku, ne?
nie je to najstastnejsie poskladane, ale celkovo paci.