f 6.3, 1/1000 sec., ISO 200
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
hm.. 5+
Celkem pěkné,jen tomu vadí ty větve a je to dost natěsno.
prijde mi ze je tam toho trochu zbytecne moc.
Jj. Ty vetve me tam taky nepasuji. Zkousel jsem rozne mista, ale bohuzel jsem je z tama nemohl dostat. A kdyz uz jo, tak byla videt jen mala cast kostekiku.
....mě zase ty větve vyhovují...ale možná bych je trochu dobleskl...ale jinak fotka ok...zajímavé..
Mi větve nevadí
*+*
pěkné
možná to chtělo fotit ještě víc od země, teda jestlí to ještě slo;-)
to Pavel D. Lehnout slo, ale tim bych prisel o to co je pod okapem a kousek nad nim. Hlavne bych ale nemel kriz na vezi ve spici toho listi, coz byl zamer