f 5.6, 1.0 sec., ISO 400
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
5+. dole bych řezal
sorry ale vzdyt je to skoro cerne...
aha ho, blazon ako ja :D
to je podle mě moc tmavé a téměř nelze nic rozeznat...
pravda - horní polovina fotky má atmosféru, ale spodek tomu podle mě ubírá grády...
dole a v levo řezat, bílý okraj ruší 4+
Stejne vyjadreni jako Mikyfrosty
nad tim spodkem jsem premyslel. puvodne jsem ho mel odrezany, ale nakonec jsem ho tam vratil. zdalo se mi, ze ten horizont pak vypadal jako mraky.ted jsem to zkousel znovu oriznout, ale ne tak moc jako poprve a je to lepsi. dik vsek za hodnoceni a rady
Kez by na tom hor. aspon neco bylo, je to dole prazdne :( Ale fotka pekna
***
koniec sveta? :)
to Adrian S. Muze byt. Schvalne jsem tam nechal ty tecky, aby si konec kazdy domyslel dle vlastni fantasie.
pěkné, příště si počkej, až se ještě víc přiblíží;-)
to Pavel D. bliz uz bohuzel nesla. sla bokem.