Pár sekund před koncem světa.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
zajímavé
totok je dobré..
nepodareny odfoteny mesiac este s nejakou cmuhou. +1
sem s toho vymagořenej
To blondýn: Myslíš, že se mi třěpala ruka? Ÿ
nie, s tym to nesuvisi, ved zvysok zaberu mas ako tak prijatelny. a vies preco som ti +1 nedal? nie preto, aby som nekazil priemer tebe, ale pokazil by som entropiu sebe :D
:)))) Vy jste asi nepochopili záměr fotografa... sqělý experiment
w.h.a.t. ??,
aky zamer? akoze pada nejaky suter z vesmiru a skapeme rovnako ako dinosaury? no tak to je teda umenie. :)
nechcem byt negativny (alebo pozitivny?) ale suter ak bude padat, bude PADAT :) 4+
no.. jedine, co nevim, jak vznikly ty vodorovne carkovane linie, ale pidit se nebudu...
To by me zajimalo ktery neviny mesto to odneslo ;-)
Me libi
To jsou asi dvě fotky přes sebe, jedny světla jdou doleva a jedny doprava. Jako pokus to beru, ale:
- horizont uprostřed
- děsně rozbitý město
- barvičky nic moc
zajímavý experiment