Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
fotka je dobrá, len nám je to jedno či je to ráno alebo podvečer, my k tomu nemáme emotívny vzťah / toľko k popiske /
technicky slabe, neostre.. kompozicne dost ploche bez popredi,.. svetlo nevyrazne.. pockal bych jeste dele..
jo, má to náladu. snad trochu ostrosti
5+