Reportážní fotografie z Napoleonských dnů 2005 u obce Tvarožná
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
super
bezvadné
Ten vľavo sa tvári ako keby si nemohol spomenúť,kam si odložil bankomatovú kartu
5+
nemaj ten bojovnej víraz! je vidět že je to jen rekonstrukce bitvy!
fajn reportažní foto
pekne
5+
5+
Mně se ta fotka líbí. Kompozičně, zvládnutím hloubky ostrosti, ... Trošku mi vadí přepaly na řemenech (nebo jak se tomu říká) a hlavně mi nesedí výraz toho vlevo. Bydlím asi 20km odtud. Touto fotkou jsi mne docela nalákal a zkusím se tam dostat příští rok.
vyrez z davu se mi libi! vyrazove je to slabsi, myslim ze nejlepsi vyraz mas schovanej za puskou...
4++
5+ fajn
trochu těsno
6-