Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
taky moc fajn...barevností se mi líbí ještě více než předchozí, ale trochu mi vadí náklon/otočení
zajímavé
ještě lepší jak první, tak musí dostat 7, náklon je naopak dobrý.
5+
moc neoslovilo
6/6+
Moc abstraktní ani umělecké mi to neřijde...
umění má mnoho podob a tohle by mohla být jedna z nich, jen bych přivítala vnést do toho více nahodilosti, ten náklon na mě působí trošičku vykonstruovaně
ta predchozi mi sedla vic
nevímdivné